SERGEN YALÇIN’IN BEŞİKTAŞ’I!

Usta kalem, Ercan TANER yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:04 Şubat 2020, Salı

3 Gün Olmuştu Takımın Başına Geçeli Elinde Sihirli Değnek Yok

Rize'de yenilse kimse bir şey demezdi. Kendisini çok yakından tanıdığım, uzun süre televizyon programı yaptığım için şuna emindim Rize maçına çıkarken: İlk işi mental olarak takımı maça hazırlamak olacaktı Sergen Yalçın'ın.

Futbolu Çok İyi Bilir

Futbolculuk döneminde dünya çapında teknik direktörlerle çalıştı. Büyük oyuncu olduğu için ona karşı antrenman ve maçlarda mazeret bulmanız çok zor olur, futbolcuysanız. Sergen Yalçın, görev yaptığı son üç takımın başında çıktığı ilk maçları hep kazandı. Ona kesinlikle süre tanınmalı. En büyük avantajı, ligimizi çok iyi biliyor olması. Öne geçtiği lig maçlarında hiç puan kaybetmedi Kartal. Bu, şu anlama geliyor: Yakalanacak bir galibiyet serisi, Beşiktaş'ı hayal edemediği yerlere getirebilir.

MAÇ SONU AÇIKLAMALAR

Israrla yazmaya devam edeceğim. Ülkemizdeki maç sonu açıklamaları Avrupa'nın elit olarak nitelendirilen liglerinin hiçbirinde yok. Oyuncuların, teknik direktörlerin yaptığı veya yapamadıkları bizde ön plana çıkmıyor. “Yöneticilerimiz hakkımızı korusun” derken saha içi unutulup gidiyor! Marka değerinin en üst seviyeye çıkmasını, tribünlerin tıklım tıklım dolmasını istiyoruz. Futbol ülkesiyiz tamam ama futbolun arka bahçesini sevenler daha mutlu oluyor sanki. Bu, yanlış.

Skor

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki