SERGEN YALÇIN'LA SÖZLEŞME UZATILACAK!

Pazar günü yapılan Çebi-Yalçın görüşmesinde, tecrübeli hocanın sözleşmesinin 1 yıl daha uzatma konusunda anlaşıldı...
Haberin yayılanma tarihi:30 Kasım 2021, Salı

BİRLİKTE YOL DEVAM KARARI

Üst üste alınan kötü sonuçlar nedeniyle sıkıntılı günler geçiren Beşiktaş'ta, Başkan Ahmet Nur Çebi ile teknik direktör Sergen Yalçın'ın yaptığı görüşme, suların durulmasını sağladı. Tecrübeli teknik adam Giresun mağlubiyeti sonrası 'istifa' sinyalleri verirken, Başkan Çebi de "Olağanüstü durumlarda olağanüstü kararlar alınabilir" ifadelerini kullanmıştı. Pazar günü ise Başkan Çebi ile Sergen Yalçın bir araya geldi ve uzun süren görüşmenin ardından "Birlikte yola devam ediyoruz" kararı verildi.

MAHÇUP ETMEYECEĞİZ

Sergen Yalçın'ın 'istifa' düşüncesi, Başkan Çebi tarafından kabul görmezken; ikili görüşmenin ardından alınan en önemli karar ise, Sergen Yalçın'ın sözleşmesinin 1 yıl daha uzatılması oldu. Başkan Çebi, "Bu takımı sen kurdun, sen ayağa kaldıracaksın. Sana güveniyorum" diyerek hocasını motive ederken; teknik patron Sergen Yalçın'ın da, "Bana ve ekibime güvendiniz. Sizleri ve camiamızı mahcup etmeyeceğiz, buna emin olabilirsiniz. Sonuna kadar savaşacağız" diye konuştu.

NELER YAPILACAK?

Bu görüşmenin ardından alınan kararlar şu şekilde: Sergen Yalçın'ın sözleşmesi bir yıl daha uzatılacak. İlk yarıda puan farkına göre gelecek sezon hazırlıklarına erkeden başlanacak. Kiralık oyunculardan mümkün olduğu kadar uzak durulacak. Gelecek sezon yola devam edilecek az sayıda oyuncu ligin ikinci yarıda daha sık kullanılacak. Transferde bonservis bedeli ödenmeyecek. İsme göre değil, takımın ihtiyaca göre transfer yapılacak. Yapılacak transferlerde son karar hocanın olacak. Son sözleşmesini imzalayan oyuncu alınmayacak.

MOTİVE KURALLAR GELİYOR!

Beşiktaş'ta sözleşmesi 1 yıl daha uzatılacak olan Sergen Yalçın, kısa süre içinde radikal kararları uygulamaya sokacak. Yalçın'ın yönetime sunacağı raporun hemen ardından ceza ve sert yaptırımlar yerine, oyuncuları motive edecek hamleler yapılacak. Buna göre maaşlar gününde ödenmeye devam edecek, eski alacaklar varsa ödenecek, oyuncuların Ümraniye dışında özel hayatları olmasına özen gösterilecek, tüm oyuncuların forma giymesi için azami özen gösterilecek.

Sabah 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki