TEK SUÇLU FİKRET ORMAN MI?

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:20 Ağustos 2019, Salı

Bazen, insanımızı gerçekten anlayamıyorum. 

Yorgunluktan mı? Çok kandırıldıkları için mi? Sevgi-Saygı ve Kırgınlıkların günümüzde artmasından dolayı mı? Bilemiyorum ama sorgulamayan, araştırmayan, önümüze konulana itiraz etmeyen bir toplum olup çıkıverdik.

Beşiktaş’ta OLMAZ! Denilen, Neler Gördük Geçirdik…

* Yıldırım DEMİRÖREN’e muhalefet ede ede iktidara gelen Başkan Fikret ORMAN, başta ERNS&YOUNG raporlarını kamuoyundan adeta kaçırarak 8 yıllık soru işaretleri ile dolu bir dönemi koltuğu oturduktan sonra adını dahi anmadı.

* Yüzlerce Taraftar-Kongre Üyesi-Yönetici ve Gazetecinin telefonları dinlendi. ‘Örgüt’ iddiasıyla Savcılara ifadeler verildi. Haklarında Yüzlerce Dava açıldı.

* Başkanın kendi kendine İhale verdiği ortaya çıktı. Yöneticinin ‘Danışmanlık’ Faturaları kestiği belgelendi.

* Sahte üyeliklerle uğraşan bir avuç Kartal Yürekli BEŞİKTAŞLI’nın karşısına, Kulüp avukatları çıkarıldı. ‘Sahte Evrak’ ile BJK Kongre Üyesi olanlar ise Yönetici yapıldı. Daha sonra Kol Saati-150 Bin Dolar ‘Rüşvet’ iddialarının ardı arkası kesilmedi

* Kartal Yuvalarında, hasılatlar kayboldu. Çalışanlar mahkemeye verildi. ‘Sanık’ berat etti. PARALAR NERDE? Sorusu, cevapsız kaldı.

* Hayatını Beşiktaş’a adamış insanlar saçma sapan mazeretler üretilerek hiçbir işlevi kalmayan Kurullarla beraber ortak iş tutularak, Üyelikten atıldı…

Bu kadar SORU İŞARETİ olan konularda, dişe dokunacak tek bir açıklama dahi yapıl(A)madı.

Neden? Çünkü yorgun, kandırılmaya alışmış, sevgisi azalan-saygısı biten, kırılmaktan yorulmuş, Hesap ve Soru Sormayı, Araştırıp-Sorgulamayı, algı yönetimine mağlup olmuş bir camia olduğumuz için.

Peki, bu kadar olayın sorumlusu, yalnızca Fikret ORMAN mı? Koskoca bir HAYIR.

Camia Kişisel menfaatler uğruna paramparça edilirken sessiz kalanlar, ‘Fikret ORMAN’dan Sonra’ Başkanlık hayali uğruna her türlü rezilliğe göz yumup imza atanlar da en az 1 Numara kadar mesuldür.

İşte tam bu sebepten dolayı, yeni bir yazı dizisine başlıyorum. Dersime, Belgeli-Bilgili iyi çalıştım. Ne mi yazacağım?

İnsanların bilmediğiniz yüzlerini, Beşiktaş’a TL olarak borç verip Döviz olarak tahsil edenleri, kişisel hırslar uğruna her Başkan adayının listesine adını yazdıranları, Sinema Kahramanı ‘Demir Adamı’ bile rahatsız edecek kadar Stadımızda hesapsız-kitapsız-kantarsız Demir israfı yapanları, Beşiktaş’tan aldığı güç ile Memleketim olan Tekirdağ’da spor kulübüne yapılan zulmü ve Camiden bile yapılan tahsilatları, BJK’nın yarınlarını borç bataklığına iten Bankalarla yapılan gizemli pazarlıkları, Başkanlık koltuğu için söylenen yalanları-oynanan oyunları ve daha bir çok tarih tarih koskoca 6.5 seneyi yazacağım.
Maksat, Beşiktaş’a Gol Olmasın

ŞİMDİLİK!..

Hak edene Saygılarımla

Hakan ÖNCÜL.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 5 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki