ZOR GÜNLER KAPIDA!

Beşiktaş'ta, ikinci başkanlık dönemine başlayacak olan Çebi ve yeni yönetimini oldukça zor günler bekliyor...
Haberin yayılanma tarihi:31 Mayıs 2022, Salı

Ahmet Nur Çebi'yi Nasıl Bir Süreç Bekliyor?

Genel kurul üyelerinin 397 boş oy atması ve Ahmet Nur Çebi'ye fazla destek vermemesi ‘Büyük' bir uyarı olarak göze çarptı. Bu tablo karşısında hayal kırıklığı yaşayan Beşiktaş Başkanı, “İşimiz zor, yolumuz uzun” diyerek zor günlerin mesajını verdi.

KADRO SİL BAŞTAN

En önemli konuların başında futbol takımının gelecek sezon nasıl bir yapı içinde olacağı geliyor. 14 futbolcunun sözleşmesi sona erdi ve yollar ayrılıyor. Teknik Direktör Valerien Ismael ile yönetimin, ince eleyip sık dokuyup gelecek sezon Süper Lig'de zirveyle yarışacak bir kadro kurması gerekiyor. Kadro maliyetini de düşürecek olan Siyah-Beyazlı idarecileri oldukça zorlu bir yaz dönemi bekliyor.

İKİ AY SÜRESİ VAR

Ağustos’ta Bankalar Birliği anlaşmasının ilk ödemesi yapılacak. Siyah-Beyazlı kulüp, sabit gelirin en az yüzde 50'sini ilk taksit olarak ödemek zorunda. 5 Milyar TL'ye yakın borcu olan Beşiktaş'ta Başkan Ahmet Nur Çebi'nin 2 ay içerisinde kaynak yaratma zorunluluğu var. Ve bir diğer merak edilen soru altyapıdan yetişen altın gençler… Ersin, Rıdvan, Emirhan ve Serdar Saatçı ile yeni mukavele görüşmeleri başlayacak

Skor

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki