21 Mayıs BJK Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısına Katılanlar Mahkemelik Olabilir DİKKAT!

Makale yayınlanma tarihi:20 Mayıs 2017, Cumartesi - 16:20
hakanoncul1903 @ hotmail.com

Herkesçe bilinen bir deyiş var. ‘Filler tepinir, çimler ezilir’.

21 Mayıs Pazar günü yapılacak olan BJK Olağan İdari ve Mali Genel Kurul Toplantısına katılacak dostlara, naçizane küçük bir tavsiyem var!

9. Maddede yer alan ‘Mülkiyeti BJK Derneği’ne ait İstanbul İli, Beşiktaş İlçesi, Dikilitaş Mahallesi, 56 pafta, 7 ada, 76 parselde kayıtlı mecurda (benzin istasyonu) kiracı olarak bulunan şirket (Fulya Akaryakıt Ticaret ve San A.Ş.) ile imzalanan kira sözleşmesi ve ek protokollerinin Genel Kurul kararı olmaksızın uzatılmaması/dernek aleyhine tadil edilmemesi ve/veya bu şirketle ve/veya bu şirketin doğrudan veya dolaylı olarak bağlantısı bulunan gerçek veya tüzel 3. Kişilerle yeniden kira sözleşmesi yapılmaması hususlarının görüşülmesi ve oya sunulması’ 

Maddesine el kaldırdığınız andan itibaren hem Beşiktaş’ın ileride ödemeye mahkûm edilebileceği (Allah Korusun) 10 MİLYONLARCA DOLAR tazminatın vesilesi olacak, hemde (açılmış ve açılacak) davaların muhatabı olacaksınız. BİLGİNİZE…

Yani; Yazdım ve yazmaya devam edeceğim. BJK’yı yönetenler göreve başladıkları andan itibaren Gayrimenkullerini kiralama, yeniden anlaşma, uzatma gibi haklarına da görev süreleri bitene kadar zaten sahiptir (Tüzük Madde 37)

BJK Başkan ve Yönetim kuruluna soruyorum; Zaten elinizde olan güç için, neden bir daha kongreden bir daha-yine-yeniden onay alma zorunluluğu hissediyorsunuz?

CEVAP; Çünkü Söz konusu benzin istasyonuna ait şirket BEŞİKTAŞ’I YÖNETENLERE ( ! ) BEŞİKTAŞ KULÜBÜNE değil(!), BEŞİKTAŞ’I YÖNETEN İNSANLARA, yani KİŞİLERE-BİREYLERE 50 MİLYON TL ve üzerinde dava açtı. Başkan ve yönetim kurulu hem kiracısına anlamsız bir şekilde savaş açıyor, (BURASI ÖNEMLİ) kendilerinin değil (!) BEŞİKTAŞ Kulübünün ileride başı yansın diye Kongre üyelerinden onay istiyor. Hiçbir şeyden haberi olmayan BJK Kongre üyeleri de, (maalesef bilmeden) bu duruma alet edilmek isteniyor…

    BJK Başkanı ve Yönetim Kurulu üyelerinin KENDİ EV ve İŞYERLERİNE, 49 MİLYON 358 BİN 463 LİRA 57 KURUŞ ödemek zorunda kalacağı tebligatı ulaştı mı? Ulaşmadı mı?

•    21 Mayıs tarihinde Yönetim kurulunun Kongre üyelerinin oylamasına sunacağı bu maddeyi, açılmış ve ileride açılması söz konusu dava dosyalarına koyacak mısınız, koymayacak mısınız? 

Tavsiyem odur ki; bu yazıda ki belgeleri (Özellikle kongreye katılacak olan) Beşiktaşlılar çok çok iyi incelesin ve kararlarını ona göre versin.. 

BJK Kongre üyeleri 21 Mayıs tarihinde önlerine konulacak ve adeta insanları ‘SALAK’ yerine koydukları 9. Maddeyi okusun, araştırsın, sorgulasın. Sorgulasın ki, zaten 1.MİLYAR 760 MİLYON 455 BİN TL olan borca el kaldırarak, ileride 49 MİLYON 358 BİN 463 LİRA 57 KURUŞ daha eklemenin mesuliyetini bir ömür boyu taşımak zorunda kalmasın! 

Unutmayın sizler ‘Çim’ değil, Beşiktaşlısınız!

Hak edene Saygılarımla

Hakan ÖNCÜL

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 1 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki