EYY BAŞKAN BEŞİKTAŞ NEREYE GİDİYOR?

Makale yayınlanma tarihi:12 Ocak 2019, Cumartesi - 15:02

BEŞİKTAŞ‘ta mı Başkanlık sistemi ile yönetiliyor?

Affedilen kongre üyelerine yazlan gerekçesiz red yazlarının altında Başkanın imzası nasıl olur anlayamıyorum.

Genel Kurul Kararı ile affedilen kongre üyelerini aidatlarını ödemek koşulu ile geri almak zorundasın ve dernekler kanununa göre bu bir suçtur ve dava açılırsa kazanılır bilginize…

Bu demektir ki bizim gibi gerekçesiz 3 kez toplantıya katılmamış, Rahmi Koç gibi Süleyman Seba ve diğerleri gibi Kulüp yönetimi tarafından atılmış ve daha sonra Genel Kurul tarafından affedilen Divan kurulu üyeleri de affedilmiş sayılmayacak öyle mi?

Başlığa dönersek EYY Başkan Beşiktaş'ı Nereye Götürüyorsun?

Genel Kurula saygısızlık edebilmen için, Kongre ve Genel Kurul korkunun olmaması gerekir. Çünkü 5200 den fazla davalık olmuş oylar ile Kazanacağını bildiğin için, Beşiktaş'ın tüm değerlerini ayaklar altına alıyorsun.

Özel hayatin ile ilgili görsel ya da yazılı medyada yazılanlar görülenler beni hiç ama hiç ilgilendirmiyor ancak Beşiktaş'ın parası ile bunları yapıyorsan, özel uçakların kimin adına kiralandığı önemli değil. Senin tarafından kullanıldığı bilinen bu seyahatleri yapıyorsan, hepsini dile getirir hesabını sormak için her duyarlı Beşiktaşlı gibi elimden gelen her şeyi yaparım. Bunu öylece bilesin.

Sevgili Beşiktaşlı'lar; Biz bostan korkuluğu değiliz. Kulübümüz elden giderken, borç 4 MİLYAR TL yi aşarken, idari işlerde yolsuzluklar, kesilen faturalar, süresini doldurmayan kongre üyeleri yönetim kuruluna alınırken, Satılan ya da alınan futbolcularda birileri nemalanırken biz neredeyiz?  Kimseden hala neden ses çıkmıyor? 

Kendi eliyle düzenlediği Tüzüğe göre 3 kez aday olması gereken Başkan, neden 4. Kez aday olabiliyor? Süre açısından olabilir, ama Beşiktaş Etiğine göre aday olamaması lazım ama aday oluyor neden? O koltukta yapmadığın kalmadı, daha ne istiyorsun?

Babana ait Çorlu'daki fabrikayı batırdın. Beşiktaş'ı batırdın Bizim ortak olduğumuz zaman işleri batırdın! Ya nereye kadar Allah aşkına. Beşiktaşlılar bunu görmüyor mu?

Devrilmiş bir otobüste bulunan insanlar, O otobüsü kullanan adamı hiç mi suçlamazlar? Artık devrilmiş, bitmiş, yiyecek bir şey kalmamış. Daha hala borç katlanarak giderken, bu yönetim iş başında hala nasıl duruyor anlamış değilim.

DİLİMDE TÜY BİTENE KADAR ANLATACAĞIM, TA Kİ TÜM BEŞİKTAŞLI'LAR BUNU ANLAYANA KADAR.

Sevgiyle kalın Beşiktaş ile kalın.

Sevgiler Saygılar 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki