KONGREDE DAĞITILAN KAÇ YETİMİN HAKKI?

Makale yayınlanma tarihi:14 Mayıs 2019, Salı - 13:31
hakanoncul1903 @ hotmail.com

Kötü Olana Çabuk Alışıyoruz

Olmaması gerekene, yanlışa, haksızlığa. Ya tepki vermiyor, yada çok geç kalıyoruz.

Sonrada, şu 3 günlük hayatı en anlamsız kelimeyle sıvıyoruz günah çıkartırcasına ‘KEŞKE!’

Beşiktaş’ta, o kadar kötü bir sisteme oturtulmuş Kongre üyesi yapısı var ki. Renkli üyeler, Sevdasını 3 kuruş menfaate satan yandaşlar, her devrin adamları, sendikacılar vs. vs. vs…

Hiç kimsede bu yapıya itiraz etmiyor, başkaldırmıyor. Belki, bir elin parmaklarını geçmeyecek kadar azınlık. Onlar da, sürekli birilerinin adamları tarafından özellikle sosyal medya marifeti ile itibar suikastına uğratılıp yıpratılıyor. 

KAÇ YETİM HAKKI YEDİNİZ?

‘7 Yetim, Tüyü Bitmemiş Yetim Hakkı’ demagoji yapmak için çok müsait bir söylem. Kul Hakkı, Kul Hakkıdır. ‘HAK’ yemeye başladın mı, benim benim terazimde hepsi bir. Yetim Hakkı, Personel Hakkı, Kul Hakkı!..

NE OLACAK, AYLARDIR MAAŞ ALAMAYAN ÇALIŞANIN HAKKI?

Beşiktaş’ın, maddi sıkıntısı artık aşikâr. Sporcular, Personel, Tedarikçi, aylardır maaş alamıyor. Ancak ne acıdır ki Yönetimin ‘İBRA’ edileceği ve Başkanın yeniden belirleneceği seçim söz konusu olduğunda 5 Yıldızlı otellere, Uçak ve Zarf içerisinde verilen ‘HARÇLIKLAR’ için oluk oluk paralar akıtılıyor.

Yiyene de, verene de tüm Beşiktaşlılar adına soruyorum. Söylesenize o paraların içiresinde KAÇ AİLENİN HAKKI VAR Biliyor musunuz?

ARTIK ‘TUZ KOKTU!’

Kongre üyesi, taraftar ve gerçek Beşiktaşlılar bu çürümüş sisteme her platformda isyan ediyor. Belki etrafınızda 3-5 yandaş görmez-duymaz-söylemez ama farkındaysanız taraftarlar salon ve statlarda hep bir ağızdan aynı şarkıyı söylüyor. ‘FİKRET ORMAN PARALAR NERDE?’ Hak Edenin, Hak Ettiğini Yaşaması Ümidiyle…

Hak edene Saygılarımla
Hakan ÖNCÜL.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 1 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki