''ABOUBAKAR KALMALI!''

Antalya kampını iptal eden Rıza Çalımbay, Beşiktaş'a Ümraniye'de yeni bir yön veriyor...
Haberin yayılanma tarihi:17 Kasım 2023, Cuma

Beşiktaş’ta  Antalya kampını iptal eden Rıza Çalımbay, Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri'nde takıma yeni bir hava getirmek için çalışmalara hız verdi.

Yöneticiler, teknik adamlar ve taraftarlar arasında başlayan üçlü sorunların oldukça hırpaladığı futbolcuları, Çalımbay birebir görüşmelerle ayağa kaldırmaya çalışıyor. Kurt hoca, futbolcularına beklentilerini anlatıyor. Çok daha iyisini yapabilecek yetenekte olduklarını, mental olarak büyük düşüş yaşayan isimlere anlatıyor. Çalımbay; Rebic, Valentin Rosier ve Omar Colley'e öncelik verdi. Üç yıldızın seviyesini artırarak takımın hava kazanmasını istiyor.

ABOUBAKAR KALMALI

Başkan adaylarından Hasan Arat, memleketi Adana'da Beşiktaşlılarla buluştu. Burada projelerini anlatan ve talepleri dinleyen Arat, takımdan ayrılacağıyla ilgili iddialar bulunan Aboubakar hakkında şunları söyledi:

“Ne olursa olsun Aboubakar'ın gitmemesi lazım.Çok iyi bir oyuncu. Şu an sağlık sorunu olabilir. Kulüple bir meselesi olduğunu düşünmüyorum” dedi.

Diğer aday Serdal Adalı da Beşiktaş'ın basketbol maçında çıkarma yaptı. Adalı, taraftarlarla sohbet ederken seçilmesi halinde Rıza Çalımbay ile devam edeceğini söyledi.

Sözcü

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki