ADALI ''HEDEF TAHTASINA'' ARAT'I KOYDU!

Serdal Adalı'dan, Hasan Arat'a olay gönderme...
Haberin yayılanma tarihi:23 Kasım 2023, Perşembe

REKABET KIZIŞIYOR;

* Beşiktaş'ta başkan adaylarından Adalı, Arat'a olay göndermede bulundu ve dikkat çeken bir uygulama yapacaklarını ifade etti. 

* 3 Aralık'ta yapılacak olağanüstü seçimli genel kurulunda aday olan Hasan Arat, geçtiğimiz günlerde düzenlediği proje lansmanında dikkat çeken ifadeler kullandı.

* Arat "Beşiktaş App projesinden 1.5 yılda 25 milyon dolar gelir elde etmeyi planlıyoruz. Yönetimimizde çok iyi arkadaşlar var, istersek 4.5 yılda borcu sıfırlarız" ifadelerini kullanmıştı. Arat'a, rakibi Serdar Adalı'dan yanıt geldi.

"Hayali Projelerle Camianın Önüne Çıkmayacağız"

25 Milyon Dolar getiren APP'nin hiçbir kulüpte olmadığını belirten Adalı, "Benim ekibimde de bu işlerden anlayan önemli isimler var. Biz mi bir şey atladık diye araştırdık. Barcelona'nın buna benzer bir uygulaması var, çok benzer. Oradan bir arkadaşımı aradım, senelik gelirin 3 milyon Euro'yu geçmediğini öğrendim. Hiç böyle hayali projelerle camianın önüne çıkmayacağız" şeklinde konuştu.

"Hiçbir Pojenin Ayakları Yere Basmıyor"

Adalı şöyle devam etti, "Hasan Bey sunduğu projeyle 4.5 yılda Beşiktaş'ın borcunu ödemeyi taahhüt ediyorsa profesyonel olarak görev yaptığı holdingler ve bankalar var, hemen oralarla görüşsün. Borcumuz 220-230 milyon Euro (7 milyar 215 milyon 500 bin TL) civarında. Bir taahhütnameyle teminat mektubunu divan kuruluna teslim etsin, yarın adaylıktan çekileyim. Derdimiz illa başkan olmak değil, öyle bir egomuz yok. Projeler güzel, kimsenin emeğini küçümsediğim yok ama hiçbir projenin ayakları yere basmıyor."

Beşiktaş'ta Seçim Ne Zaman?

Siyah-Beyazlı kulüpten yapılan açıklamada, başkanlık seçiminin yapılacağı olağanüstü genel kurul toplantısının 10 Aralık'ta gerçekleştirileceği, bu toplantıda çoğunluk sağlanamadığı takdirde ikinci ve son toplantının çoğunluğa bakılmaksızın 17 Aralık Pazar günü yapılacağı bildirildi.

Ajansspor

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki