ANLAMIYORUM!

Alen MARKARYAN yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:05 Nisan 2024, Cuma

Bir Sürü Adamın Niye Oynamadığını Bilmediğimiz Bir Maça Çıkıyoruz;

Ne sol bek sol bek gibi ne libero? Ne Josef Beşiktaş'ta ne Aboubakar kadro dışı. Ne zaman böyle kavram karmaşası yaşasam Bir Sergen Yalçın sözü ruhumu okşar. "Eksik meksik anlamam 11 kişi çıkıyor muyuz? 11 Beşiktaşlı. Maçı kazanmaya yeter de artar bile."

7. dakika itibarıyla yine bir komik hakem kararıyla baş başa kaldığımızdan gülüp geçme eylemi gerçekleştiriyoruz!!! Milletin bacağındaki Bengay kokusuna penaltı çalan hakemlerimiz Aboubakar'la yapılan yarım süpürmeyi doğal karşılıyor... Sürpriz çıkışların yılmaz savunucusu Colley golünü yine atınca Yan hakeme baktı gözlerim!!! Top dışarıdan döndü falan der neme lazım boşuna sevinmeyelim moduna geçtim bir an... Neyse golü verdi hakem beyefendi de gözlerimiz yaşardı!!! 0-1

Hava Yazdan Kalmaydı Ama Oyun Buzul Çağındandı.

Seyrederken üşüdük desek yeridir... Dakika 60'a geldiğinde bu futbolcu takımı ne iş yapar diye sorgulamaya geçtik... Taktik ve sistem ayrı bir şey tamam da topçu da biraz arzı endam edecek, kendinden katacak biraz... Şuraya bak 65 olmuş kaleciye merhaba bile demedik daha!!! Kaytaran yok mücadele ediyorlar eyvallah ama Beşiktaş yönetiminin elle tutulur en az beş adam alması lazım bu takıma... Ya da genel bir temizlik yapıp bir sene nadasa çekecekler takımı.... Ortası olmaz... Mesela Muleka! Adamı kazanalım iyi olabilir dedikçe öyle hatalar yapıyor ki koy Müslüm'ü kır cam çerçeveyi... Adamın boş topu bir eliyle kucaklamadığı kaldı iyi mi.

Kafaları nerede bunların anlamıyorum.

Bir de şu maça 6 dakika uzatma veren zihniyeti, şaşkınları, fesatları, hasetleri anlamıyorum.

Bir de yüz kişi içinde rakibe kafa vurduran futbolcu tuhaflığını anlamıyorum 1-1

Anlamıyorum birader...

Akşam

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 5 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki