''BERKO'YA VEDA, AHMET NUR ÇEBİ, KİR VE BJK SİCİL KURULU SEÇİMLERİ!''

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:29 Haziran 2024, Cumartesi

Can Dostum Berko’yu (Berkan GOCAY) Kaybetmişim, Gerisi Boş Yalan Dünya; 

Kartal yürekli, dünya iyisi, hayat dolu, arkadaş canlısı, çok özel bir dostumu ebediyete uğurluyorum. Canım yanıyor, canım burnumda, canımı sıkanların canını sıkmak bugün bana helal…

AHMET NUR ÇEBİ’NİN ''PİS'' ENERJİSİ!

Kimisi nazar der, kimisi enerji. Ben de böyle bir şeye inananlardanım. Uzun senelerdir tanıdığım BJK eski başkanının gerçekten kötü bir enerjisi var. Dokunan, yaklaşan tarumar oluyor.

Erdem ŞATIROĞLU öldü. Berkan GOCAY’ım çok uzun zaman kanser ile mücadele etti ve kaybetti. Mesut URGANCILAR yakalandığı illetti büyük mücadelerle bertaraf edebildi. Evi barkı / işi gücü bozulanlar, ceza evine düşenler, BJK’da kendisi ile yol yürüyüp sokağa çıkamaz hale gelenler. (Aile Konusuna Haddimi Aşmamak İçin Girmiyorum) Eski Başkan kime dokunduysa, kötü enerjisi ile birçok insanı mahvetti!..

Şimdi De BJK Sicil Kuruluna Dahil Olmuş ÇEBİ!

Sanane adam sanane. BJK’da ayak üstü 1903 tane yalan söylemiş, ekonomiyi batırmış, insanları birbirlerine düşürmüş, 6.000 KİRLİ insanı ardında bırakıp gitmişsin. ESKİ başkan BEŞİKTAŞ’tan artık sanane(!)

BJK’ya senin yüzünden bulaşmış yönetici yaptığın, başımıza bela ettiğin kişiler dernek kurarak - para saçarak - içimize fitne fesat sokarak kulübü İŞKAL etmeye çalışıyorlar. Ahmet Nur ÇEBİ sicil kurulu başkanı kim olacak bundan sanane…

Senin gençlik, okul, uzun yıllardır arkadaşın olan Berkan GOCAY’ı bile bile bende hatırı çok büyük olduğundan üzerime gönderdin. Az daha senin yüzünden aramız bozulacaktı. İyi insan ve de iyi Beşiktaşlı ol(A)mayan ÇEBİ(!)

Ahmet Nur ÇEBİ Pazar Günü Yapılacak BJK Sicil Kurulu Seçimlerinde Adaylardan Oğuz GİRAY’ı Destekliyor MUŞ(!)

Seni uyarmıştım Oğuz hoca. Parasını, hesabını başkalarının ödediği içtiğimiz kahvelerin 40 dakika hatırını tanımam Ankara/Erzurum/İstanbul hattını olur, Fırıldak olur, Kıbrıs ve daha bilumum yerler olur gerekirse sayfa sayfa günlerce yazılar yazar beyefendiliğimi bozarım(!) BJK’nın ayarları ile daha da fazla oynamaya kalkma elini, ayağını, gölgeni, DOLAR-molar çek bu camiadan.

OĞUZ GİRAY’IN LİSTESİNDE Kİ (MEHMET OŞAR) YALANCI (!)

Başkan adayı Giray’ın listesinde Mehmet OŞAR diye bir kişi var. Oğuz beyi bilakis kendim arayarak elimde her türlü  bilgi/belgenin olduğunu söyleyerek uyardım. Kulübe sokma, listeye alma, BJK’ya kara çalma dedim ama kendisi  dinlemedi. Güç zehirlenmesi, kibre kapılmak... Geçmişler olsun(!)

Eyyyy Mehmet OŞAR; Benim arkadaşım olduğunu iddia ediyormuşsun? Ömrün boyunca benim bir AVM’nin alt katında 15 dakika gördün (İLK VE SON), ardından 3/5 ay telefonla görüştük ve ben seni (Başta Tevfik YAMANTÜRK başkan olursa Yüzbinlerce TL maaşla müdür yapacak sahtekarlığın “BELGELİ” konuları olmak üzere hepsini sonra yazarım) engelledim…

Senin gibi bir kadın düşmanı, (BELGELİ) yalancı, (BELGELİ) insanları tehdit eden, (BELGELİ) bir tip nerden nasıl benim arkadaşım oluyormuş adamsan çık ve açıkla(?)

Benim restoranım varmış(!) ve sen sık sık oraya geliyormuşsun(!) Kese kese - kese kağıdında dövizler, paralar getiriyormuşsun (!) Kardeş senin İĞRENÇ yalanlarının sınırıda yok anlaşılan, psikolojik sorunların mı var? Hadi sağlıksız ve hayal dünyanda bile olsa açıkla(!)

Şu seçim bitsin her kişi, konu ve olayları tek tek yazmak boynumun borcu olsun. Şimdilik tek ricam BJK kongre üyelerine, böyle kişilerin BJK’ya ayak basmalarına müsaade etmeyin…

Berkan GOCAY için bugün saat 14.30’da Tüpraş Stadyumu’ndaki kulüp binasının önünde bir tören düzenlenecek. Ardından Karacaahmet Şakirin Camii’nde ikindi namazına müteakip kılınacak cenaze namazının sonra  Karacaahmet Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

Işıklar içinde uyu eski dostum. Seni HAK ettiğin gibi, BİZ gibi uğurlamak istedim. Sen zaten bana hiç kızamazdın.

ESKİ DOSTUMA HER ZAMAN HAK ETTİĞİ GİBİ SAYGILARIMLA.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki