BEŞİKTAŞ YÖNETİMİ 'OYUNCU DEĞİŞİKLİĞİ' İSTEMİYOR!

Futbol takımının aldığı istikrarsız sonuçlar sonrası yoğunlaşan taraftar tepkilerini dikkate alarak Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı kararı alan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, yeniden aday olup olmama konusundaki kararını büyük ölçüde verdi...
Haberin yayılanma tarihi:13 Ekim 2023, Cuma

'BIRAKMA BİZİ BAŞKAN'

Çebi, en geç aralık ayının başında yapılması planlanan olağanüstü kongrede aday olmaya sıcak bakarken, konu ile ilgili olarak görüşlerine başvurduğu yönetim kurulu üyelerinden önemli bir talep geldi... Geçen yıl yapılan kongreyi ekip halinde kazandıklarını hatırlatan yöneticiler, yine beraberce hareket etmeleri gerektiğini belirterek şunları söylediler:

"ADAY OLACAKSANIZ EKİBİ BOZMAYIN"

"Biz bu yola beraber çıktık. Sportif ya da ekonomik olması fark etmez; başarı da, başarısızlık da hepimize ait. Yeniden aday olmayı düşünüyorsanız seçime aynı ekiple girmeliyiz. Eğer şu aşamada yönetim kurulunda değişiklik yaparsanız, başarısızlığın sorumlusu o kişilermiş sonucu ortaya çıkar. Biz böyle bir tablo oluşmasını istemiyoruz. Seçime ya hep beraber gireriz ya da hiçbirimiz girmeyiz" dediler.

CAMİANIN ÖNDE GELENLERİYLE GÖRÜŞÜYOR

Ahmet Nur Çebi ise bu görüşleri mutlaka dikkate alacağını ve yönetim kurulu üyelerinden bağımsız hareket etme gibi bir düşüncesinin olmadığını ifade etti. Diğer yandan birkaç gündür Beşiktaş camiasının önde gelen isimleriyle peş peşe toplantılar yaparak yeniden aday olması halinde destek verip vermeyeceklerini soran Çebi'nin, büyük bölümünden "Yanındayız" mesajını aldığı öğrenildi.

Hürriyet

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki