BEŞİKTAŞ'IN BAŞKANI ''YOK!''

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı.
Haberin yayılanma tarihi:12 Ekim 2023, Perşembe

TFF Başkanı mehmet büyükekşi Kendi Evinde, Ardında 30 Bin Taraftarın Varken Yüzüne-Yüzüne Parmak Sallamış Sen “Yarabbi Şükür” Demişsin…

* Fikret ORMAN halef-selef olarak olabilecek en çirkin ifadelerde bulunmuş, sen sinmişsin…

* Taraftarın stat, sokak, salon-salamanje her bulduğu yerde seni ve yönetimimi İSTİFAYA çağırmış sen tamam mı / devam mı? diye günlerdir lütfedip cevap dahi vermemişsin…

* Halen bu kadar elim olayları duymazdan gelip YOK “Bodrum’da Kurmaylarını Topladı” , YOK çok yoruldu ajiteleri, YOK kulağının üzerine yatma taktiği, halen top çevirip zaman kazanma peşindesin!..

Aralık ayında olağan üstü seçimli genel kurula gitme tercihinizde sizinle birlikte Emre KOCADAĞ, Murat KILIÇ, eski As başkanınız Serhan ÇETİNSAYA gibi isimlerin BJK’ya yapılan yeni üyelerin oy kullanma hakkı kazanıyor olmasının payı var mı – YOK mu Ahmet bey?

DUYDUK MU? Ahmet Nur ÇEBİ BJK’nın kaderini belirleyecek basın toplantısını, kendi kafasına göre 1 hafta daha ötelemiş. Sebebi YOK! 

Sordum, soracağım, BJK başkanlığını bırakana kadar da her mecrada dile getireceğim. BEŞİKTAŞ Ve BEŞİKTAŞLI’dan Neden Bu Kadar Nefret Ettin Başkan? Çünkü bu yaptıklarınızın akılla, mantıkla hiçbir izahı YOK!

Hak Edene Saygılarımla
    Hakan ÖNCÜL.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki