ÇEBİ ALEYHİNE KULÜBÜ 'ZARARA UĞRATMA' DAVASI!

Olağanüstü kongreye giden Beşiktaş’ta muhalefet, Başkan Ahmet Nur Çebi’ye kulübü zarara uğratma davası açılması için harekete geçti...
Haberin yayılanma tarihi:26 Ekim 2023, Perşembe

YÖNETİM İBRA EDİLMEYECEK;

Beşiktaş'ta 3 Aralık'ta yapılacak Mali Genel Kurul, 17 Aralık'ta yapılacak olağan üstü genel kurulun önüne geçmiş durumda... Özellikle Ahmet Nur Çebi'nin mali yönden olmasa da idari yönden ibra edilmeyeceği iddiaları camiada yüksek sesle konuşulmaya başlandı.

FAN TOKEN ELEŞTİRİSİ YAPTILAR

Bu arada muhalefet Divan Kurulu toplantısında camia içinde tartışmalara neden olan Fan Token'le ilgili harekete geçti. Sosyal medyada “2 sene evvel bu anlaşma yapılmış olsaydı, kulüp kasasına yaklaşık 72 Milyon dolar girecekti” eleştirisine karşı, Başkan Ahmet Nur Çebi, “O zamanki firmalar bana teminat veremediler” açıklaması yaptı.

ÇEBİ’Yİ YALANCI ÇIKARTTILAR

Bu açıklamaların üzerine o dönemde Beşiktaş’a teklif veren, Tera Yatırım ve Bitexen yetkilileri Başkan Çebi’yi yalancı çıkaran açıklamalar yaptı.

Siyah-Beyazlılar da muhalefet iki firmanın yetkilileriyle temas kurdu. Bilgi, belge ve teklif örnekleri talep edildi. Muhalefetin iddiasına göre ortaya çıkan durum çok vahim. Bu bilgi ve belgelere dayanarak Başkan Çebi ve yönetimi aleyhine kulübü zarara uğratma davası açılması gerekir.

Fotospor

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki