İKTİDAR KADAR MUHALEFET DE SUÇLU!

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:15 Ekim 2023, Pazar

Çok Uzun Yıllardır Yazılarım “Hak Edene Saygılarımla” Diye Biter;

Hak edene, hak ettiği misali hangi dil ve münasipten anlarsa. Buyurun; Bugünün iktidarı yüzünden paramparça olan Can ÇOBANOĞLU isimli Galatasaray divan kurulu üyesi, başkanın hemşerisi olan zatın telkinleri neticesinde ortadan kaybolan BJK Başkanına hep beraber seslenelim. Ahmet Bey, BJK yarım. Çık ve açıkla da seçim yapalım.

BJK’NIN İKTİDAR SORUNU YOK, MUHALEFET SORUNU VAR!

Bıkmadan, usanmadan BEŞİKTAŞLI’lara bu durumu anlatmaktan vazgeçmeyeceğim. Bu kulüpte Fikret ORMAN / Ahmet Nur ÇEBİ başkanlık - Metin ALBAYRAK, Cengiz ZÜLFİKAROĞLU, Hüseyin MİCAN, Adnan DALGAKIRAN, Fırat FİDAN… gibi isimler idarecilik yaptı YÖNETEN mi bulunmayacak?

Şimdilerde bu durum çok daha kıymetli. Çünkü Bugünün dosdoğru MUHALEFET yapanı, 2025 yılında İKTİDARI olur!

NEREDESİN HASAN BEY?

Muhalefet olmadan, iktidar olmak isteyen isimlerin başında Hasan ARAT geliyor. Şimdiye kadar kendisinin olası bir seçimde Başkan adayı olduğunu DUYDUK, ama başka bişey DUYAMADIK. (Proje, yol arkadaşları, planlama vs…) Günlerdir ortalarda olmayan, kulübe dahi uğramaktan imtina eden ÇEBİ’yi sessizliğe büründüğü yerden çıkartıp kazan kaynayan BEŞİKTAŞ için tek bir söz şimdiye kadar edilmedi. NEDEN?

TEVFİK YAMANTÜRK;

Bu beyefendinin ne çevresine, ne yüreğine ne de emeline güvenmediğimi defalarca belirttim. Arkadaşın Anıl CANSIZOĞLU, İsmail ÜNAL olduğunu söyle bana, KİM olduğunu söyleyeyim sana. Ancak konumuz bugün için bu değil. Hatta geçmişte Süleyman SEBA’ya ettiği çirkin sözler ve/veya çok zengin olduğunun sürekli şovunu yapması, özel uçakları falan da değil. Bu kez konu BJK’nın haklarını korumaktan kaçmak. (Aynı Ahmet Nur ÇEBİ gibi)

DOĞRU YAPANLARI ALKIŞLAYALIM

Bakın BJK Denetleme Kurulu başkanı Gökhan TİRYAKİ, TFF başkanı mehmet büyükekşi’nin burnuna sokası parmak sallama vakasından hemen sonra gerekli açıklamayı yaptı.  

Disiplin kurulu başkanı Ahmet AKPINAR, kendi ve arkadaşları adına TFF ve mehmet büyükekşi’ye anında anladığı dilden cevabı 90’a taktı. ( İki BJK Kurul ve Başkanlarına Teşekkürler)  

Peki BJK’nın senatosu, Divan kurulu ve başkanı Tevfik YAMANTÜRK bir açıklama, kınama vs. yaptı mı, HAYIR! Neden? Çünkü mehmet büyükekşi ile YAMANTÜRK kapı komşusu / aynı mahalle de İKAMET ediyor. Bu beyefendi ve ekibi mi SİYAH-BEYAZ’ın haklarını ŞER güçlere karşı koruyacak? Hadi ordan, hadi ordan…

Yukarıda değindiğim isimler muhalefet yapmadan, iktidar olmaya çalışan, PLANSIZ ve programsız olan kişiler.

Peki, iktidar-başkan olmasına rağmen kendini Altunizade de ofisine kilitleyen, kulübe dahi uğramayan, kapalı kapılar ardında 3-5 ay daha nasıl koltukta kalırımın görüşme ve pazarlıkları yapan Ahmet Nur ÇEBİ’ye ne demeli?

Buldum… YETER ARTIK AHMET, BEŞİKTAŞ’I TERK ET.

Hak Edene Saygılarımla
    Hakan ÖNCÜL. 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 5 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki