İŞTE HASAN ARAT'IN 5 PAROJESİ!

Beşiktaş'ta başkan adaylığını açıklayan Hasan Arat'ın, genel kuruldan oy alabilmek için 5 projeyle kolları sıvadığı belirtildi...
Haberin yayılanma tarihi:25 Ekim 2023, Çarşamba

PLAN VE PROJELER HAZIR;

Beşiktaş'ın 17 Aralık'taki olağanüstü seçimli genel kurulunda başkan adaylığını açıklayan Hasan Arat'ın kısa ve uzun vadeli projeler üzerinde çalışmalar yaptığı öne sürüldü. Arat'ın ilk etapta beş projeyle genel kuruldan oy isteyeceği öğrenildi.

1- Futbol aklında büyük değişim planlıyor. Sportif Direktörlük görevi yeniden devreye girecek. Bu pozisyona bağlı, Türkiye'nin en geniş ‘Scout' ekibi oluşturulacak.

2- Yaşanan kalite sıkıntısını gidermek adına devre arasında iki yıldız transferi için görüşmeler yapılıyor. Transferler takımın en çok ihtiyacı olan bölgeye yapılacak.

3- Teknik adam olarak camiayı tanıyan, aynı zamanda kimsenin hayır diyemeyeceği bir isim göreve getirilecek. Bu ismin şimdilik gizli tutulması tercih ediliyor.

4- Yeni sponsorluk gelirlerine büyük önem veriliyor. Arat, kısa vadede hemen çok güçlü bir sponsorla anlaşacak. Bir firmayla ön protokol yapıldığı bildiriliyor.

5- Basketbol ve voleybola ciddi bir yatırım orta vadeli projeler arasında. Gelecek sezona dair sponsorluklar aranıyor. Güçlü kadrolar oluşturmanın sözü verilecek.

Sözcü

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki