TÜRKİYE'Yİ SARSAN ''BABALIK DAVALARINA'' BJK ESKİ BAŞKANI GİRDİ!

Metin Akpınar'ın kızı Duygu Nebioğlu'nun kardeşi Dilara'nın açtığı babalık davasının ardından, sanat dünyasında babalık davası sendromu yaşayanlar gündeme geldi...
Haberin yayılanma tarihi:27 Nisan 2024, Cumartesi

REKOR BİLGİLİ'DE

İhsan Sabancı, Erol Büyükburç ve Emrah Erdoğan benzer durumlarla karşılaştı. Ancak işadamı Serdar Bilgili bu konuda rekor kıranlardan.

Metin Akpınar'ın, evlilik dışı ikiz kızlarının olduğu ortaya çıkması; ardından da Akpınar'ın ikizlerinin ablası Dilara G.'nin gazeteci Uğur Dündar'a babalık davası açtığının öğrenilmişti. Her dönem sanat ve cemiyet hayatından ünlü isimler bu durumlarla karşı karşıya kaldı. Sabah'tan Bülent Cankurt'un haberine göre, Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı'nın babası merhum İhsan Sabancı, merhum Erol Büyükburç, İbrahim Tatlıses ve Küçük Emrah ilk aklıma gelenler. Ancak biri var ki, hepsini 3'e katlamış durumda.

Beşiktaş Kulübü'nün Eski Başkanlarından Olan Ünlü İş İnsanı Serdar Bilgili;

Serdar Bilgili, 'evlilik dışı çocuk' olayını tam üç kez yaşadı. İlk eşinden Lal adında bir kızı, Fransız sevgilisinden de gönül rızasıyla nüfusuna aldığı Ali adında bir oğlu olan Serdar Bilgili, hakkında açılan üç farklı 'babalık' davası için mahkeme koridorlarını arşınladı.

İş insanı Aysel Yolaçan, eski milli atlet Melahat Kokalp ve ABD'li güzellik ve makyaj uzmanı Ivy Sims dünyaya getirdikleri çocuklarının Serdar Bilgili'den olduğunu iddia edip mahkemeye başvurmuşlardı.

Bilgili kabul etmedi ama kadınlar mahkemede iddialarını ispatlayıp çocuklarını Serdar Bilgili'nin nüfusuna aldırtmayı başardılar. Böylece Bilgili, bir değil, iki değil tam üç kez, mahkeme kararıyla çocuk sahibi oldu!Herhalde bu bir rekordur.

OdaTv

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki