HANİ?

Makale yayınlanma tarihi:05 Kasım 2020, Perşembe - 06:58

Sevgili Beşiktaşlılar;

Bu yazıyı yazmak istememin nedeni, fazla uzaklaşmadan etrafından döndürmeden yazacağım şeylerle ilgili...Beşiktaş bir devir değiştirdi yani yalan talan üç kâğıt riya sahtekârlık ve daha niceleri (başından ve medya kuruluşlarından da defalarca okuduğumuz ve izlediğimiz üzere) bitti. Daha temiz, daha akıllı, daha sakin ve daha dürüst ama parasız bir donem başladı. Daha 1 yıl olmadan büyük çoğunluk Beşiktaş Futbol takımına, iyi ya da kotu sahaya çıkıp oynayan yüreğini ortaya koyan ama yeteri kadar yani bizim istediğimiz kadar başarılar elde edemeyen Sergen Yalçın ve ekibine nerdeyse “Sergen istifa yönetim istifa” diye bağırmak üzere hazır vaziyette bekleyen bir çok kişi var.

Bence bunlardan daha önemli konular var ve biz hala havanda su dövüyoruz.!

1 Yıl geçti, ne hesap soran var ne de Beşiktaş’ın paralarının akıbetini öğrenmek isteyen. Bunla,r asıl bizim ciddi konularımız. Takım başarılı olmuş, yenmiş-yenilmiş, şampiyon olmuş-olmamış önemli ama bu konulardan daha önemli değil. Çünkü bunlar Beşiktaş'ımızın geleceği...Bu arada, geleceği ile ilgili bir şey bırakıldıysa tabii. Hani Paralar nerde? Hani hesap sorma? Hani dava açılacaktı? Mahkeme Fikret Orman döneminin araştırılması ile ilgili yetki vermişti araştırıldı mı? KPMG firması ne yapıyor aylardır?

Efendiler bir geriye dönüp bakarsanız “O bulutların bu yağmurları getirdiğini” görürsünüz. Çünkü gerçekten para yok. Kulüpte ve gırtlağına değil, alnına kadar borç batağında ve kimsenin sesi çıkmıyor. Ben bunu anlamış değilim. Adam meteliksizken simdi devasa lüks teknelerle keyif yaparken, çoğu yere yatırım yapmaya kalkarken, bizler uyuyoruz. İnanın bana tüm bunlar Beşiktaş’ın paraları.

Bu konuyu fazla uzatmak istemiyorum sadece malumu tekrar ilan etmek istedim o kadar.

Siz, ben ve tüm Beşiktaşlıların bedduası vardır, Beşiktaş’ımızın kurusunu çalan, yiyen, har vurup Harman savuran, babasının malıymış gibi kullanan ve dağıtan kişilere. Bu arada Başkan ne yapsın, yönetim ne yapsın, tüm bu borç ve kulübün düştüğü durum karşısında? Sadece iyi niyetle bu taşın altına elini koyan kişiler olarak, benim takdirimi her zaman kazanacaklardır ve günü gelince de Başkan Ahmet Nur Cebi birgün Fikret Ormandan hesap soracaktır. Buna yürekten inanıyorum.

Şu anda Beşiktaş kendi yağıyla kavrulan namusuyla çıkıp oynayan ve bu Pandemi de seyircisiz tadı olmayan bu ligde, istediğini yapmaya çalışan bir ekip. Sadece sabırlı olmak, Beşiktaş’a yürekten bağlı olan ve her şeyini kayıtsız şartsız ortaya koyan Sergen Hoca ya destek olmak zorundayız. inanın zamanla Beşiktaş’ın Alex Ferguson’u olmaya en yakın kişidir.

Sevgiyle Kalın  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki