KİM KOYARSA KOYSUN ALLAH RAZI OLSUN!

Makale yayınlanma tarihi:27 Kasım 2023, Pazartesi - 14:22
hakanoncul1903 @ hotmail.com

ÜZÜLÜYORUM;

Şu kazansın, bu listede olsun, bu çocukta SGK’lı kulüpte bir iş bulsun. Sana ne, kime ne, “bana ne abi en büyük BeşiktAŞK!''

Şunun şurasında seçimin son haftası ve son düzlüğe girdik. Her üye vaad, proje, ekip başkan adaylarını dikkatle incelesin ve son kararını vererek oyunu kullansın.

FULYA ARAZİSİNİN BJK KAZANDIRILMASI VE SEBA EFSANESİNİN BAŞLAMASI!

* 1965 yılında Beşiktaş, (Baba) Hakkı YETEN başkanlığı döneminde Fulya arazini kiralayarak kullanmaya başladı.

* 1984'te ise Fulya’da, Mehmet ÜSTÜNKAYA zamanı, Devlet ile yapılan protokol gereği Siyah-Beyaz tesisleşme hamleleri başladı.

* 1996 yılına gelindiğinde onursal Başkan Süleyman SEBA, müthiş bir çaba ile ile Fulya’nın tapusuna Kara Kartal ambleminin vurulmasını sağladı.

Nisan 1984'te çok zor bir dönemde Süleyman SEBA, Mehmet ÜSTÜNKAYA ile başkanlık yarışına giriyor. Otoritelere göre kendisine pek fazla şans tanınmıyordu. BJK o sıralar bir apartman dairesinden yönetilmekte! Rahmetli onursal başkan SEBA, Kongre üyelerine hitaben yaptığı konuşmada herkesten sır gibi sakladığı bir tapuyu (Akaretler) ‘Başkan olduğumda bu tapu Beşiktaş’ımıza hayırlı olsun’ diyerek bir anda yarışta öne geçiyor. Sözü senet olan Süleyman SEBA başkan olur olmaz, söz konusu varlığı kulübün kasasına koyar. Böylece 17,5 yıl sürecek Siyah-Beyazın altın yılları başlamış oldu.

ÜMRANİYE TESİSLERİ

Yıllardır Ümraniye’nin tapusu denip durulur. Malumunuz mekânın gerçek sahibi BJK değil, Devlet. İşte Siyah-Beyazın 60 yıl önceki tarihinden kesitler, işte yine/yeniden bir seçim arifesi. Alın, uğraşın, vur/kır, parçala o tapuyu kazan. Hangi aday olursa olsun hem seçimde büyük bir avantaj kazanır, hem de BEŞİKTAŞ kazanır. Söz vermek adaylardan, takibi bizden.

BJK’nın tapu, tesisleşme, inşaat sektöründe derhal ayağa yere basan projelerle harekete geçirmesi lazım. Borç yükü ortada, tek çare mal varlığımızı arttırmak. Başkan ADALI ya da ARAT olsun, hiç fark etmez. Tapuları BJK’nın kasasına kim koyarsa koysun, Allah razı olsun…

Hak Edene Saygılarımla.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 5 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki