Ahmet Nur Çebi & Domagoj Vida Krizi!

Beşiktaş'ta, borçsuzluk kağıdı krizi...
Haberin yayılanma tarihi:01 Kasım 2019, Cuma

Beşiktaş'ta yeni başkan Ahmet Nur Çebi ve ekibi, UEFA'dan borçsuzluk kağıdı alabilmek için harekete geçti ama yabancı futbolculara takıldı.

Beşıktaş'ta yeni yönetim UEFA'dan borçsuzluk kağıdını alabilmek için uğraşırken, büyük bir sorunla karşılaştı. Geçtiğimiz günlerde Beşiktaş Genel Sekreteri Mesut Urgancılar, "UEFA borçsuzluk belgelerini tamamlamak için çalışıyoruz. Avrupa'da yarışma şansımızı kaybetmemek için UEFA lisansının şart olduğunun farkındayız ve tüm futbolcularla bu konuda görüşmelerimizi tamamladık" açıklamasını yapmıştı.

"Paranın Tamamını Alalım"

Futbolcuların büyük kısmıyla bu konuda anlaşma sağlanırken, bazı yabancı oyuncular ise alacakları ödenmeden borçsuzluk kağıdına imza atmak istemiyor. Eli kolu bağlanan Siyah-Beyazlı yönetimin bu konuda nasıl bir yol izleyeceği ise merak konusu. Öte yandan Beşiktaş'ta Domagoj Vida'nın eski yönetimin kendisine verdiği sözleri tutmaması nedeniyle borçsuzluk kağıdına imza atmadığı ortaya çıktı.

Ahmet Nur Çebi yönetimi, Domagoj Vida'ya sadece sözleşmede yazılı olan ödemeleri yapacağını, bunun dışında şimdilik herhangi bir ödemenin yapılmayacağını iletti.

Milliyet

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki