BAŞKAN ÇEBİ AKLINDA Kİ SEÇİM TARİHİNİ AÇIKLADI!

Siyah beyazlılarda son dönemde camiada Başkan Ahmet Nur Çebi'ye yönelik eleştiriler artmıştı. Beşiktaş'ın 1 numaralı ismi de bu durum sonrasında basın toplantısı düzenlemiş ve her konuya açıklık getirmişti...
Haberin yayılanma tarihi:03 Eylül 2023, Pazar

Camiada Kongre Sesleri Yükselirken Çebi'de Seçim Tarihini Verdi;

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, yönetim kurulu toplantısında ekibine kongre tarihini açıkladı. Başkan Çebi, düzenlediği basın toplantısı sonrasında ekibi ile bir araya gelerek, “Takım 7 aydır maç kaybetmiyor. Fakat hiç bir yönetim kurulu bu durumda genel kurula çağrılmadı. Bir oyun oynanıyor, fakat biz bu oyuna gelmeyeceğiz. Görevimizin başındayız. Kongre 2025 Mayıs ayında. Kim aday olacaksa olsun” diyerek idarecilerini motive etti.

Hasan Arat Çağrı Yapmıştı

Beşiktaş’ta daha önce bir sonraki seçimde başkanlığa aday olacağını açıklayan Hasan Arat, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada seçim kararı alması gerektiğini ifade etmişti. Arat, “Beşiktaş’ımızda süregelen gelişmeler onarılamaz bir güvensizlik yaratmıştır. Camiamız uzun süredir huzursuz ve endişelidir. Beşiktaş’ımızın, mevcut yönetimle kaybedecek bir günü daha yoktur. Beşiktaş Yönetim Kurulu’nu, Olağanüstü Seçimli Kongre kararı almaya davet ediyorum. Camiamız müsterih olsun; Beşiktaş’ımızın tüm sorunlarını çözmeye hazırız” ifadelerini kullanmıştı.

Fanatk

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki