BAŞKAN ÇEBİ 'BEN KİMSENİN ALTINI OYMADIM!'

BJK Başkanı Ahmet Nur Çebi, 2019 Olağan İdari ve Mali Genel Kurulu'nda açıklamalarda bulundu...
Haberin yayılanma tarihi:25 Aralık 2021, Cumartesi

'BİRAZ İNSAF...'

Mali ve İdari Genel Kurulları, pandemiden dolayı istediğimiz zamanda yapamadık. Mayıs ayında 3 kupayı kaldırdıktan sonra popülist olarak bir genel kurul yapabilirdim ama derdim o değildi. Mayıs ayında 3 kupa kaldırmış olan kulübün taraftarlarının bunun tadını çıkarmasını arzu ettim. Bizi eleştirenler var sosyal medyada. Evlerinde sıcacık otururken, ben iki kovid, bir tane de kol kırığı geçirdim. Helal olsun. Eleştirin ama insaf biraz! Sosyal medyada abuk subuk eleştiriler yapanları esefle kınıyorum.

ÇEBİ: 'PARALAR NEREDE?' DENİRKEN...

Bizden evvelki yönetim kurulunun 'paralar nerede' derken Mayıs ayında aday olduklarını ve Ekim ayında gittiklerini biliyorsunuz. 'Benim altımı oydular' diyorlar ben kimsenin altını oymadım. 'Paralar nerede?' diye de ben bağırtmadım. 2 ayda ne değişti de gittiniz? Sürekli hodri meydan deniyor, altımızı oyuyorlar deniyor... Çıkın açıklayın. O da yok.

'EVLERİMİZİ İPOTEK VERDİK'

Beyler, ben kimsenin altını oymadım. Gidildi. Gidilirken, mayıs ve ekim arasına ne oldu. Eylülün sonu itibarıyla UEFA'dan temiz kağıdı alıp, Avrupa'ya katılabilmek için borçlarınızı ödeyeceksiniz. Giderken ne yaptılar biliyor musunuz? Eski yönetim giderken 'Biz Eylül'ün ödemesini yapmayacağız, çünkü Ekim'de seçim var' diyerek UEFA dilekçe verdi. Biz bunu çözerken evlerimizi ipotek verdik. Eski yönetimin 1 lira alacağı yoktu. Alacağı olanlar da loca alıp gitti.

UEFA'YA SİTEM!

UEFA'ya dilekçe verdiler. Eylül'ün ödemelerini yapmayacağız çünkü ekim ayında seçim var dediler. UEFA buna neden müsaade etti o da meçhul. Ekim sonuna kadar 4 günü olacak yönetimin önüne koydular bunu.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 8 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki