Beşiktaş'ın Vida inadı!

Beşiktaş, West Ham United'ın 22 Milyon euroluk teklifini yetersiz buldu. 30 Milyon Euro'da ısrarcı başkan Fikret Orman, gerekirse Ağustos sonuna kadar bekleyecek...
Haberin yayılanma tarihi:21 Temmuz 2018, Cumartesi

Transferde hareketli günler yaşayan ancak alacağı oyunculardan çok göndereceği isimler üzerinde yoğunlaşan Beşiktaş Yönetimi, özellikle Vida konusunda hiçbir kulübe maddi anlamda taviz vermiyor.

West Ham United'ın 22 Milyon Euroluk sözlü teklifini az bulan Siyah-Beyazlılar, gerekirse Ağustos'un sonlarına kadar bile beklemeyi göze alacak.

Hırvat futbolcu için bonservis ücretini 30 Milyon eurodan başlatacak olan Başkan Fikret Orman, transferde başka kulüplerin de olması nedeniyle, pazarlık şartlarını tamamen kendisi belirleyecek.

Orman'ın bu sıkı ve kararlı tutumu karşısında West Ham'ın aradan çıkması beklenirken, siyah-beyazlı kulübün asıl hedefinde ise Liverpool'un olduğu bildirildi. Everton'un da sunduğu sözlü teklifi az bulduğu iddia edilen Beşiktaş Yönetimi'nin, Liverpool yetkilileri ile İstanbul'da bir araya geleceği belirtildi. Vida dışında takımdan başka oyuncuların da gitme ihtimalinin bulunması nedeniyle, gelecek olan gelirleri koz olarak kullanmak isteyen yönetim, Vida için yapılan teklifin yarısını da nakit almayı planlıyor.

Ekonomik tedbir

Hem takımın giderlerini azaltarak hem de satılan oyunculardan kazanç elde ederek, gelir-gider dengesini yeniden düzenlemek isteyen Beşiktaş Yönetimi, transfer edeceği oyuncularda da ekonomik tedbirleri elden bırakmayacak. Düşük maliyetli transferler peşinde olan yönetim, Vida'dan gelecek paranın en az yarısını futbolcu alacaklarına yatıracak.

Öte yandan İngiltere'de transfer dönemi 9 Ağustos'ta bitiyor. Avrupa'da devam edecek.

Milliyet

Etiketler: Vida   BEŞİKTAŞ   www.duydukmu.com  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 8 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki