'BEŞİKTAŞ'TA ÇOK ŞEY DEĞİŞECEK!'

BJK Derneği Başkanı Başkanı Ahmet Nur Çebi NTV'ye açıklamalarda bulundu...
Haberin yayılanma tarihi:15 Haziran 2020, Pazartesi

"Öze dönüşe mecburuz. Artık kulüplerin gelir ve giderlerinin birbirini karşılayabileceği bir süreç yaşamalıyız.''

Bu yardım kampanyası yalnızca maddi anlamda değil, manevi anlamda da bizim için bir başlangıç olacaktır. Öze dönüşe mecburuz. Artık kulüplerin gelir ve giderlerinin birbirini karşılayabileceği bir süreç yaşamalıyız.

Metin, Ali, Feyyaz sembol bizim için. Onlar gibi başka değerli oyuncularımız da var.

Beşiktaşlı bir duruş derler. Bu duruşun içinde mütevazılık vardır. Beşiktaşlılık mütevazıdır, hoşgörülüktür. Dolayısıyla anlamlı ve duygu yüklü bir camiadır. Ekonomik sıkıntılardan dolayı başlatılan yardım kampanyası camiaya bir start verecektir, başlangıç olacaktır.  Sms desteği şu an iyi gidiyor, çok kısa sürede iki yüz bin Sms oldu. Bu desteğin aynı şekilde devam etmesini istiyoruz.Çok kıymetli iş adamlarımız var, onların da desteklerini göreceğimize inanıyorum.

Gidecek 3-5 futbolcu var. Belki de onlarla anlaşacağız. Bizim için değerleri var sonuçta. Bakacağız. Onun dışında devam eden yüksek maaşlı kontratlar var. O önemli. Biz anlayış beklediğimizi söyledik ve sezon sonuna bıraktık.

Bedavaya ekmek yok, iyi scout bulacaksın, iyi futbolcu getirecek.

İyi sözleşmeler yapacaksın, iyi hocalar bulacaksın. Başkanların, yöneticilerin işi bu. Bonservis bedeli vermeden rakip takımdan da oyuncular alınabilir. Bunda bir sorun yok, benim beğendiğimi başkası beğenebilir. Büyük bir takımda kullanılmayan bir futbolcuyu başka bir büyük bir takım alabilir.

BASKETBOLDA DA GENÇLER OYNAYACAK

Benim arzum Beşiktaş'ın tertemiz formalarını giyerek kapalı spor salonlarında mücadele vermeleri, ben bu alanlarda yarışmacı olmak istemiyorum. Hentbol takımımız var, harika ama olmuyor, inanılmaz sözleşmeler var. Bu seneyi bir şekilde hallediyoruz, bütçeleri düşürüyoruz ama seneye de aynı şekilde devam edecek.

Beşiktaş bundan sonra eski yönetimlere hesap sorabilecek. Benden sonraki yönetim de bana hesap sorabilecek. Bundan sonra Beşiktaş'ta çok şey değişecek. Bağımsız bir Beşiktaş istiyorum. Altyapıda 1 hocanın görev yapacağı yerde 6 hoca görev yapıyor. 2 hocanın yapacağı işi 6 hocanın görev yaptığı dönemi kapatacağız, böyle bir dünya yok

Sahaya çıktım ve tüm futbolculara şöyle dedim, "Sizinle devam etmek istiyoruz ama bu şartlar altında değil, sizden indirim istiyoruz; düşünün kararınızı sezon sonunda bize bildirin dedim. UEFA'ya gitmeme gibi bir durum söz konusu değil. UEFA'dan kağıdı aldık. Temiz kağıdını hallettik."

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki