BEŞİKTAŞ'TA YÖNETİM KREDİYE SARILDI!

Beşiktaş yönetimi, futbolcu ve teknik kadronun birikmiş alacaklarını temizliyor...
Haberin yayılanma tarihi:30 Mart 2019, Cumartesi

Siyah-Beyazlı idareciler, borcu kapatmak uğruna şahsi kefaletle bankalardan kredi almak için düğmeye basarken, dün gün boyu süren görüşmeler olumlu sonuçlandı.

Başkan Fikret Orman ve yönetim kurulu üyeleri, şahsi kefaletle bankalardan kredi almak için düğmeye basarken, dün gün boyu süren görüşmeler olumlu sonuçlandı. Siyahbeyazlı idareciler biriken borçları ödemek için gereken kredi miktarını kulübe kazandırmayı başardı.

İMZALARI PAZARTESİ GÜNÜ TFF'YE BİLDİRECEK

Beşiktaş yönetiminin, borçları kapatmak için gösterdiği çabanın arkasında futbolculardan alınarak, UEFA'ya teslim edilmesi gereken borçsuzluk kağıdı sorunu yatıyordu... Kadro dışı kalan Gökhan Töre dışında tüm yerli oyuncular, söz konusu borçsuzluk kağıdını imzalamayı kabul etmiş ancak yabancı futbolcular paralarını almadan imza atmaya yanaşmamıştı... Beşiktaş yönetimi, hemen teknik heyet ile futbolcuların biriken ödemelerini gerçekleştirecek ve böylece sorunu ortadan kaldıracak. UEFA'ya verilecek olan borçsuzluk kağıdı sorununu çözen siyah-beyazlı yönetim pazartesi günü imzaları TFF'ye bildirecek.

Sabah

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki