BJK AS BAŞKANI SERHAN ÇETİNSAYA İÇİN TEHDİT VE KÜFÜR ETMEKTEN SUÇ DUYURUSU!

Beşiktaş As Başkanı'na suç duyurusu...
Haberin yayılanma tarihi:23 Ağustos 2023, Çarşamba

Beşiktaş Kulübü’nün Kayserili Asbaşkanı Serhan Çetinsaya Gazeteci Azim Deniz’i Kendisi İle İlgili ‘Haber Yapmayacaksın’ Diyerek Ağır Küfürlerle Tehdit etti;

Beşiktaş’ın Sergio Ramos ve Anderson Talisca transferlerinden vazgeçmesini kabul etmeyerek, istifa kararı aldığını açıklayan Beşiktaş Kulübü’nün Asbaşkanı Serhan Çetinsaya, konuyu haberleştiren Gazeteci Azim Deniz’e attığı mesajında ağır hakaret ve küfür ederek, ‘bir daha haber yapmayacaksın’ diye tehdit etti. Ayrıca, gazeteci Azim Deniz, ‘20 milyona kafa tuttum’ diyerek mesajla tehditler savuran Serhan Çetinsaya’yı Cumhuriyet Savcılığı’na şikayette bulundu.

Gazeteci Deniz, Serhan Çetinsaya’nın tehdidini, sosyal medya hesabından, “Biraz önce Serhan Çetinsaya mesaj atarak, bir daha haklarında haber yapmamam hususunda ahlaklı namuslu bir aile çocuğunun yapmayacağı ve ağza alınmayacak şekilde küfürlerde bulunarak beni tehdit etti. Evli midir bilmiyorum. Ancak ben o şekilde kendisine cevap vermeyeceğim. Ailesinin yetişme ortamından kaynaklanıyordur. Ayrıca mesajlı tehdidinde 20 Milyon @GalatasaraySK taraftarlarına kafa tuttuğunu söyleyerek sen kimsin ki demiş” ifadeleriyle takipçileriyle paylaştı.

Gazeteci Azim Deniz’in daha önce de, Serhan Çetinsaya’nın sahibi olduğu alışveriş merkezindeki kaçak yapı ile ilgili yaptığı haberler sonrasında üç kez tehdit ve hakaret iddiasıyla Serhan Çetinsaya ile ilgili Cumhuriyet Savcılığı’na şikâyette bulunduğu öğrenildi.

İŞTE O PAYLAŞIM...

İHA

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki