Caner Erkin'den Flaş Açıklama!

Caner Erkin isyan etti...
Haberin yayılanma tarihi:04 Mart 2019, Pazartesi

Beşiktaş'ın tecrübeli futbolcusu Caner Erkin, eski eşi Asena Atalay hakkında sosyal medya hesabından açıklamada bulundu.

İşte Caner Erkin'in Açıklaması

Hep Sustum!

Eski eşimle bosandığım ilk günden bu yana oğlum Çınar'ın iyilliği için hep sustum. Ancak suskunluğumun çocuğuma olan sevgimden kaynaklandığını anlamayan insanlar tarafından ben sustukça hakkımda kamuoyunda ve sevenlerim nezdinde gerçek dışı bir algı yaratılmaya çalışıldığını üzülerek görüyorum. O nedenle son kez bu açıklamayı yapmak zorunda kaldım.

Oğlum Çınar'ın doğduğu günden bu yana tüm masraflarını karsıladım ve karşılamaya da devam ediyorum. Oğlumdan hiçbir zaman hicbir şeyi eşirgemedim. Ben boşandığım hanımefendinin tüm ailesine sahip çıktım.

Bugün sahip oldukları maddi manevi her seyi bana borçlu olduklarını çok iyi bilmesine rağmen tarafıma dava açarak Çınar için 50.000 TL nafaka isteyen tarafça daha fazla manipüle edilmek istemiyorum. 7 yaşında bir çocuk için ayda 50.000 TL nafakanın neden ve esasen kimin için istendiğinin takdirini sizlere bırakıyorum. Bahsi geçen hanımefendiye aylık 10.000 TL nafaka ödemeye halen devam ediyorum. Genç ve sağlıklı bir insan olarak çalışıp üreterek para kazanmasını kendisine tavsiye ediyorum ve beni artık rahat bırakmasını umut ediyorum. Hiç kimse oğlumu kullanarak benden haksız menfaat elde etmeye çalışmasın.

Saygılarımla / Caner Erkin

Fanatik

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

4 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki