DARBE SAHA İÇİNDE OLDU!

F.Bahçe’nin yaptığı Mete Kalkavan’ın telefon kayıtları dinlensin çağrısına Beşiktaş’tan da onay geldi…
Haberin yayılanma tarihi:27 Nisan 2018, Cuma

Siyah-Beyazlılar Kalkavan’ın soyunma odasında kimle cep telefonundan konuştuğunu, konuştuğu kişinin; “hassasiyet göster, aksi halde hakkında talimatlar çerçevesinde gerekli işlemlerin yapılacağını bil” uyarısının neden yapıldığının açıklanmasını istedi.

Ayrıca Kalkavan’ın düzenlediği ek raporun ertesi gün 12:00’ye kadar faks ile gönderilmesi ve FYS üzerinden rapor edilmesi gerekirken saat kaçta TFF’ye ulaştığını sorguluyor. Düzenlenecek olan olay raporu, ek rapor veya ilave raporun neden ilk kez Mete Kalkavan’ın kendi şahsi laptopundan değil de farklı bir bilgisayardan yazıldığının ortaya çıkarılması istendi.

BEŞİKTAŞ’IN İLK HAMLESİ! RAPORU KİM NEDEN SIZDIRDI

Alınan “maçın kaldığı yerden tekrarlanması” kararından sonra Beşiktaş yönetimi TFF’ye savaş açtı… ilk cephe ise hakem raporunun basına sızdırılması oldu… çünkü hakem raporları güvenliğin sağlam olmasını sağlayacak şekilde cep telefonuna SMS olarak gelen şifre ile yapılıyor.

Hakem TFF’nin sitesine raporunu girerken cep telefonuna gelen doğrulama şifresini sistemi her kullanışında giriyor.

Siyah-beyazlı yönetim bu kadar sıkı güvenlikle korunan raporun kim veya ne amaçla basına sızdırıldığının açıklanmasını istedi.

BEŞİKTAŞ’TAN TÜNEL HAMLESİ! DARBE SAHA İÇİNDE OLDU

TFF’nin aldığı “derbinin kaldığı yerden oynanacağı” karardan sonra yeni tartışmalar gündeme geldi… bunlardan birisi de hakemin karar verme alanının nerede başlayıp nerede bittiği.

F.Bahçe cephesi hakemin tünelde yaşanan bir olay için hakemin karar vermek yetkisinin olmadığını iddia etti. TFF de bunu kabul ettiği için karşılaşmanın kaldığı yerden oynanması kararını aldı.

Beşiktaş’ın savı ise Güneş’in aldığı ilk darbenin yedek kulübesinde ikinci darbenin ise yine saha içinde olduğu üzerinde duruldu. Güneş’in hakemin görev alanı içinde göğsüne aldığı darbe sonucunda adımlarına devam ederken tünelin içine düştüğü belirtildi. Düştüğü yerin tünel olabileceği ama darbenin saha içinde olduğu belirtildi.

Fotospor

YorumlarToplam 1 Yorum Yapılmış.     'SENDE YORUM YAP'

Sadettin Akel
27 Nisan 2018, Cuma, 23:52
YILDIRIM DEMİRÖREN ACABA OLAN BİTEN BU ENTRİKALARA NEDEN SESSİZ KALDI?TÜZÜĞÜMÜZDE SİYASET YASAĞI VAR BUNU BİLMİYOR MUYDU? SİYASİLERE ELİNİ VEREN KOLUNU KAPTIRIR.ESKİ BİR BJK'LI OLARAK BU ŞAHSIN KULÜPTEN İHRAÇ EDİLMESİNİ VERDİĞİ ZARARLARDAN ÖTÜRÜ DİSİPLİNE SEVKİNİ TEMENNİ EDİYORUM. BU HERKESİN ARZUSUDUR EMİNİM.AYRICA, KULÜBÜMÜZÜN ALDIĞI MAÇA ÇIKMAMA KARARI DA ÇOK ÖRNEK, ASİL VE ŞEREFLİ, HAKLI BİR KARARDIR.
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki