Fenerbahçe Kendi İşine Baksın!

Beşiktaş Yönetimi, Güneş'in cezasını eleştiren ezeli rakibine tepkili.
Haberin yayılanma tarihi:04 Ekim 2017, Çarşamba

“F.Bahçe’nin Başakşehir maçında sahaya yabancı madde yağdı. Kalecinin başına su şişesi geldi. Sadece kart bloke cezası geldi. Aynı şey bize olsaydı, F.Bahçe kıyameti koparırdı. Ortalık yıkılırdı!..”

F.BAHÇE maçındaki eylemlerinden dolayı tribüne gönderilen Şenol Güneş’e verilen 1 maçlık men cezasının eleştirilmesinden Siyah-Beyazlı yönetim büyük rahatsızlık duyuyor. Ancak F.Bahçe cephesinden gelen bu eleştirilere karşılık resmi bir açıklamayla cevap verilmesine şimdilik gerek görülmüyor. Çünkü bitmiş bir maçın ardından bu tür polemiklerin iki camia arasındaki ilişkilere daha çok zarar vereceği fikri hakim. Ancak Siyah-Beyazlılar, rakip takım yönetiminin eleştiri yaparken daha insaflı olmasını da tavsiye ediyor.

BİZİM MAÇ SEYİRCİSİZ OLABİLİRDİ

F.Bahçe’nin, sahasında Başakşehir’le oynadığı maçta sahaya birçok yabancı madde atıldığını, hatta bunlardan bir tanesinin kalecinin başına isabet ettiğini belirten Siyah-Beyazlılar şu kanaatte: “F.Bahçe bu eylemlerinden dolayı saha kapatma cezası alabilirdi. Dolayısıyla, bizim maç boş tribünlere karşı oynanabilirdi. Ancak PFDK sadece sahaya yabancı madde atılan bir tribündeki kartları bloke ederek, hafif bir cezaya hükmetti. Derbi öncesi ortamı germemek için bu konuda tek bir söz bile söylemedik. 

PFDK ŞİMDİ Mİ ADALETSİZ OLDU!

F.Bahçeliler’in biraz empati yapması doğru olur. Eğer onlar bizim yerimizde olsaydı ve Beşiktaş böyle bir fiilden dolayı ceza almasaydı, kıyameti koparırlardı. Biz ilişkilerimizin bozulmaması için PFDK’nın verdiği karar maçımızı etkilemesine rağmen tek bir söz dahi etmedik. O zaman PFDK’nin verdiği karar adaletliydi de Şenol Güneş söz konusu olunca mı adaletsizlik oldu. F.Bahçe, Beşiktaş’la uğraşmayı bırakıp, kendi işine baksın.” 

Akşam

Etiketler: Derbi   BEŞİKTAŞ   www.duydukmu.com  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

9 + 3 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki