Fikret Orman 'Beşiktaş Kimsenin Babasının Malı Değildir!'

Fikret Orman, Antalya Beşiktaşlılar Derneği'nde açıklamalarda bulundu...
Haberin yayılanma tarihi:03 Şubat 2019, Pazar

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Spor Toto Süper Lig 20. haftasında oynanacak olan Antalyaspor maçı öncesinde Antalya Beşiktaşlılar Derneği'nde konuştu.

'BİLMEM NEYİN ŞOFÖRÜ BEŞİKTAŞ'TA KANAAT ÖNDERİ OLMUŞ'

Çıkın aday olun. Çıkın diyorum ya. Bunun ayıbı yok ki. Biz adayız deyin. Kimsiniz? Bir anlatın. Mesleğiniz ne, ne yapmışsınız? Bilmem neyin şoförü Beşiktaş'ta kanaat önderi olmuş. Boş gezen adamlar gelmişler beni irdeliyorlar. Çıkın biz adayız deyin. Ne bekliyorlar? Maçı kaybetmeyi bekliyorlar.

'YÜREĞİNİZ VARSA MAÇA GELİP YÜZÜME SÖYLEYİN'

Beşiktaş'ın bayan basketbol maçı oynanıyor. Nerede Mersin'de? İstanbul'dan otobüs tutuyorlar. Mersin'den, Adana'dan ve Antalya'dan giden yok. Beşiktaş için İstanbul'da oynanan maça gel. Beşiktaş için maça gidiyor musun? İstanbul'daki maça gel. Bana söyleyebileceğin bir yüreğin varsa gel yüzüme söyle.

'BEN SADECE BEŞİKTAŞLILARA HİZMET ETMEKLE İLGİLENDİM'

'ORGANİZASYON YAPIYORLAR'

Divan Toplantısı'nda 'Başkan konuşmadan önce konuşalım' diye organizasyon yapıyorlar. Hangi tarihte kulübün başkanı konuşmadan konuşacakları? Amaç ne? Ben size söylüyorum. Aday olmaksa çıkın aday olun.

'AYAK OYUNLARIYLA, DEDİKODU YAPARAK BU İŞ OLMAZ'

Beşiktaş kimsenin babasının malı değildir. Benim de 1 dönemim kaldı. Benden sonra bir başkan gelecek ve gelmelidir de. Ancak bu ayak oyunlarıyla olmaz. Dedikodu yapmadan, iş yapan insanlarla olur. Çok daha ağır konuşurum. Günü geldiği zamanda da konuşacağım. Beşiktaş'ı yönetmek popüler olduğu için yapılan bir şey değildir. Bu camiayı seveceksiniz. Bu camia için mücadele edeceksiniz. Bu camia için alın teri dökeceksiniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki