FİKRET ORMAN KAÇARKEN 'ERKEKSEN GEL DİYOR!'

Beşiktaş eski yöneticisi ve Levent ERDOĞAN, Radyospor'da Özgür Sancar'a önemli açıklamalar yaptı…
Haberin yayılanma tarihi:13 Eylül 2018, Perşembe

İşte o açıklamalar;

Sayın Başkan daima, salvo ve seçimleri daima duvarın arkasına saklanıp meydan okur. Bundan evvel de seçimlerde dar zamanlarda, seçim koyup kazanma prensibini edinmiş bir Başkanımız. Dolayı ile Hodri Meydandiyor, duvarın arkasına kaçıyor. Seçim kongresini ilan ettiği zaman bayramdan 2-3 gün önce etti. Ortada, 12 günlük bir süre vardı. Bu ‘Hodri Meydana’ kim Hodri Meydan der? Bu kaçarken, erkeksen gel demeye benzer. Ben bu davranışı etik bulmuyorum. 

İşine Geldiği Zaman Sert İşine Geldiği Zaman Kibar

Sayın Fikret ORMAN işine geldiği zaman sert bir üslup takınıp, işine geldiği zaman nazik ve kibardır. Yönetim kurulunda 5 tane üyesini değiştirdi. Bu beş üyesini met ede ede, dudakları kurudu. Madem gidenler iyiydi, neden olağan üstü seçime gittin? Tek tek hepsini Berk HACIGÜZELLER, Ahmet Nur ÇEBİ vs. 5 kişiyi yönetimden ayırdı, bu kişileri sürekli yücelterek anlattı. Bunlar bu kadar özelse, olağan üstü seçimi neden yapıyorsun? 

Serdal ADALI’nın Listeye Girmesini Tebessümle Karşılıyorum

Başkanın listesine, Serdar beyin girmesini sadece tebessümle karşılıyorum. Fikret beyin BJK Tv’deki açıklamalarına bakarsanız, Serdal ADALI yönetici olmak için kendisine başvurdu. Hâlbuki ben böyle duymadım. Sn. Adalı, kendi grubundan da arkadaşlarını sokmak istedi. Başkan Orman, ne yazık ki bunu kabul etmedi. Serdal ADALI başkana karşı bir seçime girip kaybetmiştir. Ben Fikret ORMAN’ın altında listeye girmesine bir anlam veremiyorum. Belki de kulüpten bir alacağı vardı, onu almaya geldiğini düşünüyorum. Yönetime girmesine bir mana veremediğim için, buraya bağlamaya çalışıyorum. Kendi fikrim ise Mayıs ayında seçime girip Başkan olabilecek Sn. Adalı, listeye girmesi ile Beşiktaş’taki yarınlarını da karartmış oldu.

BORÇ 2.5 MİLYAR TL

Fikret ORMAN ile ilk dönem göreve geldiğimizde BJK’nın borcu 431 MİLYON TL’ydi. Bugün borç, 2,5 MİLYAR TL. Bu rakamlar, Divan Kurulunda açıklanan gerçek rakamlar. 

Kim Borçlanırsa Stadı da Yapar, Saray da Yapar

BJK’nın Feda dönemi diye geldiğimiz dönemde, başkan stadı yaparak borcun üzerine borç kattı. Üstelik tüm statları, Devletimizin yaptırdığı dönemlerde. Kulübü kim borçlandırırsa Stad da yapar, saray da yapar. Bu bir başarı değil ki. Tamam, stadı yaptı Allah razı olsun. Ama neyle yaptı? Borçlandı yaptı. 

Fikret ORMAN’dan Başka Herkes Kötü

BJK Tv’deki açıklamalarda Başkan, yine kendi gibi düşünmeyen herkesi kötü ve işe yaramaz ilan etti. Bu, son derece çirkin bir davranış. Başkan ilk önce şunu bilmelidir ki, yaptığı borçları temizlemeden kulüpten ayrılamaz. Mecburdur! Siz bu kadar borç varken Stat Yaptım Kahramanım deyip, işin içinden sıyrılamazsınız. Sonra bunları biz söyleyince, kötü oluyoruz. Başkan, kendisine güzel sözler söyleyenlerden hoşlanır. Beşiktaş yönetim kurulu listesini Fikret Bey azaltacakmış. Bunun nedeni de yöneticiler, dedikodu yapması diye açıklıyor. Dedikoduyu çıkaran yapar. Camiada, çok değerli insanlar var. Bunun dedikodu ile alakası yok. Tek başına Başkanın dediğim dedik olsun, karşısında konuşacak adam bulunmasın diye kadroyu değiştiriyor.

DUYDUK MU?

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki