Fikret Orman'dan Flaş Guti Açıklaması!

BJK Başkanı Fikret Orman,önemli açıklamalarda bulundu...
Haberin yayılanma tarihi:29 Mart 2019, Cuma

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Şenol Güneş'ten sonra takımın başına geçecek teknik direktörle ilgili gelen soruya "Şenol Hoca, takımımızın teknik direktörü ve en yetkili kişisi. Sözleşmesi bitene kadar sürecek. Guti bizde futbol oynamış, kaliteli bir arkadaşımız. Burada bulunmasının sebebi sadece yardımcılık değil istikballe de ilgili" şeklinde cevap verdi.

İşte Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın açıklamaları:

"Şenol Hoca, takımımızın teknik direktörü ve en yetkili kişisi. Sözleşmesi bitene kadar sürecek. Guti bizde futbol oynamış, kaliteli bir arkadaşımız. Burada bulunmasının sebebi sadece yardımcılık değil istikballe de ilgili."

" İyi bir yatırımcımız var. Güzel bir para koydu. Bolu'da tesislerimizi yapacağız. Fenerbahçe gitti, biz de gideceğiz. Yavaş yavaş Antalya gibi bir yeri Bolu-Düzce taraflarında oluşturacağız."

"Şenol Hocamız da Guti'yi biraz daha yetkilendirebilir belki. Bu hocamızın bileceği iş. İsmi ne? Hoca. Mesleği ne? Öğretmenlik. Hocamız doğrusunu bilir. Milli Takımımız, takım olma hüveyini kazandığında yenilmesi zor bir rakip olur. Futbol kağıtta kazanılan bir maç olsa yemin ediyorum ben her maçı kazanırım. Milli Takım hocalığı da zor iştir. 10 farklı takımdan oyuncu alıp başarılı olmaya çalışıyorsunuz."

"Milli Takım başarılı olduğu dönemlerde genelde bir takımdan iskelet alınıyordu. Şu anda öyle bir durum mevcut değil."

"Cenk çok iyi bir çocuk. Burak Yılmaz da öyle. Keşke Beşiktaş'ta beraber oynasaydılar. Belki ileride birlikte oynarlar. Şenol Hoca ile oynadığımız futbol düzeni var. Devamlı atak yapan keyif veren bir sistem var. Bu yeni hocayla birlikte değişebilir. Hoca olayımız kongreden sonra netleşir. Eğer buna şimdi karar verecek olsak Şenol Hocanın sözleşmesini niye uzatmadık o zaman."

"Sakin bir seçim süreci yaşıyoruz. Şu an seçim konuşacak bir durum yok. Zamanı gelince konuşuruz."

Fotomaç

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 1 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki