Güneş İstedi! Atibay'la 1 Yıl Daha...

Şenol Güneş, Atiba’nın kalmasının iyi olacağı yönünde görüş belirtti.
Haberin yayılanma tarihi:28 Kasım 2017, Salı

Yönetim de yeni imza için temasa geçti. Kanadalı yıldızla, aynı şartlarda 1+1 yıllık yeni mukavele yapılması an meselesi...

Şenol Güneş, Atiba’nın kalmasının iyi olacağı yönünde görüş belirtti. Yönetim de yeni imza için temasa geçti. Kanadalı yıldızla, aynı şartlarda 1+1 yıllık yeni mukavele yapılması an meselesi.

BEŞİKTAŞ bir yandan Avrupa ve ligde başarı için ter dökerken, bir yandan da sözleşmesi sona eren yıldızlarıyla transfer görüşmelerini tatlıya bağlamaya çalışıyor. Bizzat Başkan Fikret Orman’ın yürüttüğü görüşmeler sonucunda daha önce Oğuzhan Özyakup kalma konusunda ikna edilmiş ve tarihi açık bir sözleşme yapılmıştı. Siyah-Beyazlı Yönetim, şimdi de orta sahanın bel kemiği Atiba Hutchinson’un kontratını uzatmak için görüşmelere başladı.

MENAJERLE GÖRÜŞMELER OLUMLU

34 yaşında olan ve bu sezon sonunda sözleşmesi bitecek Kanadalı yıldızın kafasındaki soru işaretlerini gidermek isteyen yönetim, yeni mukavele için temasta. Bu konuda görüşü alınan Teknik Direktör Şenol Güneş de Atiba’nın performansından memnun olduğunu ve mukavelesinin 1 yıl daha uzatılmasında bir sakınca görmediğini bildirdi. Bunun üzerine yönetim de Atiba’nın menajeriyle şartlar konusundaki detayları incelemeye başladı.

OCAK’A KADAR İMZALAR ATILACAK

Yönetim, aynı şartlarda Atiba’nın yola devam etmesi konusunda ısrarcı. Hatta belli bir maç sayısına ulaşması halinde artı 1 yıl daha kalmasına da sıcak bakıyor. Atiba’nın da bu konuda bir zorluk çıkartmayacağı tahmin ediliyor. Kanadalı oyuncunun sözleşmesinin bitmesinin ardından kulüpte başka görevlerde devam etmesi fikri de değerlendiriliyor. Ara transfer dönemine kadar yeni imzaların atılması da planlanıyor.

Akşam

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki