Guti Sistemsizliğe Uymaz!

Beşiktaş'ta Şenol Güneş'in yardımcılığını yapan Guti Hernandez, Abdullah Avcı ve Okan Buruk gibi en önemli teknik direktör adayları arasında bulunuyor...
Haberin yayılanma tarihi:31 Mart 2019, Pazar

Başkan Fikret Orman, "Guti'ye şans vermek istiyoruz. Bu nedenle son 8 haftada Şenol Güneş'ten yetkilerini artırılmasını talep edeceğiz" diyerek bu konudaki ciddiyetini ortaya koydu.

Guti'nin hocalığa getirilmesi durumunda, Beşiktaş'ta neler yapabileceğini Sabah gazetesinin usta kalemi Fatih Doğan değerlendirdi.

Guti Sistemsizliğe Uymaz

Guti'ye, Real Madrid'i verseniz takımı başarılı şekilde kurabilir şampiyonluğa götürebilir. Fakat mesele Türkiye olunca bu konuda çekincelerim var. İspanyol teknik adamların Türkiye'de başarılı olma oranı çok düşük. Sorun onlarda değil, sistem uyuşmazlığında. Türkiye'de teknik adamlar sadece takımı yönetmiyorlar. Aynı zamanda yöneticileri de idare etmeleri gerekiyor. Sistem uyuşmazlığından dolayı Guti'ye görev verilse bile başarılı olacağına inanmıyorum. Kalitesine ya da kariyerine diyecek bir şey yok. Ancak Beşiktaş'ın bu tercihinin sağlıklı sonuç vermeyeceğini düşünenlerden biriyim.

MENAJERİ İSTANBUL'A GELİYOR

Beşiktaş Yönetimi, takımın yeni teknik direktörü için birçok isimle temasa geçerken Guti Hernandez'in menajerini de İstanbul'a davet etti. Tarafların birkaç gün içinde bir araya geleceği ve toplantının ön görüşme şeklinde geçeceği belirtildi. Yönetim, hoca konusunda somut adımlarını mayıstaki başkanlık seçimi sonrasında atmayı planlıyor.

Etiketler: Guti   BEŞİKTAŞ   www.duydukmu.com  

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki