Haydi Kara Kartal Kubilay Yılmaz İçin Omuz Omuza

Beşiktaş Mogaz Hentbol takımının genç oyuncusu Kubilay Yılmaz, geçtiğimiz ağustos ayında trafik kazası geçirmiş ve uzun süre yoğun bakımda kalmıştı...
Haberin yayılanma tarihi:08 Kasım 2016, Salı

Kubilay Yılmaz, tedavisi için sizlerden yardım bekliyor!

Beşiktaş Mogaz Hentbol takımının genç oyuncusu Kubilay Yılmaz, geçtiğimiz ağustos ayında trafik kazası geçirmiş ve uzun süre yoğun bakımda kalmıştı. Kubilay Yılmaz, tedavisi için sizlerden yardım bekliyor!

Kubilay Yılmaz 19 yaşında Beşiktaş Mogaz Hentbol sağ kanat oyuncusu 14 Ağustos 2016 tarihinde geçirdiği trafik kazası sonucu uzun süre yoğun bakımda yattıktan sonra şimdi Darüşşafaka Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezinde tedavi görüyor, beynindeki ödem baskı yaptığı için bilinci bulanık ve iyileşmesi için tedavisini tamamlaması olması gerekiyor. Ancak hastanenin 15 günlüğü 16 bin TL ailesi elinden geleni yapsa da güçleri tedaviyi karşılamaya yetmiyor.  

Maddi durumu iyi olan yardım etmeye istekli gönüllülere ihtiyaçları var, yaşadıkları onca acı dolu günden sonra bir ümit yakalamışken onlara destek gerekiyor. İletişim için  Sinemmerdogan@gmail.com adresinden ailesi ve ardaşlarına ulaşabilirsiniz.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 9 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki