Murat Hazinedar'ın 'Cebimden Aldım' Dediği Locayı Vatandaş Ödemiş!

Görevden alınan Beşiktaş Belediye Başkanı, Vodafone Park’tan belediyenin parasıyla aldığı locayı, “Bana özel” diyerek ailesi, eşi ve dostu için kullandı...
Haberin yayılanma tarihi:14 Şubat 2018, Çarşamba

İÇİŞLERİ Bakanlığı tarafından görevinden alınan Beşiktaş eski Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın bir yalanı daha belgelerle su yüzüne çıktı.

Hazinedaroğlu, Beşiktaş’ın yeni stadı Vodafone Park’tan bir loca kiraladı. Locanın parasını belediyenin kasasından ödeyen Hazinedar, gerçekleri mesai arkadaşlarından bile gizledi. “Loca bana özel. Parasını cebimden ödedim” diyerek adeta locaya el koyan Hazinedar, burada kendi yakınları, özel misafirleri ve eşi dostu dışında hiç kimsenin maç izlemesine izin vermedi. Locayı tam anlamıyla kendi mülkü gibi kullandı. Murat Hazinedar, görevden alındıktan sonra incelenen belgelerde gerçekler ortaya çıktı. Locanın sözleşmesi Hazinedar’ın kendisiyle değil, Beşiktaş Belediyesi’yle yapılmıştı ve ödemeleri de belediyenin bütçesinden karşılanıyordu. 

KAT 2, NO 149, 12 KİŞİ

Ancak evraklar sır gıbı saklanıyordu. 9 Şubat 2016 yılında Beşiktaş Belediyesi adına Murat Hazinedar ve Beşiktaş JK Derneği arasında yapılan 3 yıllık kontratta, locanın yeri ve konumu şöyle belirtilmiş: Tribün: Batı, Kat: 2, Loca No: 149. 

Akşam

YorumlarToplam 1 Yorum Yapılmış.     'SENDE YORUM YAP'

Vahide Akın
16 Şubat 2018, Cuma, 01:31
Dolandırıcılıktan sabıkalı müteahhidin ruhsatsız oto yıkama garajını koruyup,kollayıp yıllarca rüşvet aldı. Adamın suç ortağı oğlunu da çok iyi bir yere yerleştirip,ruhsatsız binalarına göz yumdu.Onlara Belediye adına kiralar ödedi.Murat Hazinedar vb.gibiler kötüleri ayakta tutuyor,fakat İlahi Adalete rüşvet işlemez.Hepsi bedel ödeyecekler.
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki