Olympiakos'un Başkanı Marikanis Hakkında Soruşturma!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın yakın arkadaşı Olympiakos Kulübü’nün sahibi Marikanis’e, gemileriyle uyuşturucu taşımak, uyuşturucu finanse etmek ve suç örgütü kurmak suçlamalarıyla soruşturma başlatıldı.
Haberin yayılanma tarihi:25 Mart 2018, Pazar

Yunanistan’da PAOK ile Oliympiakos arasındaki şampiyonluk yarışı son dönemde bir çok önemle gelişmeyle sarsılıyor.

Öncelikle PAOK Başkanı’nın sahaya silahla girmesi ve takımının puan silme cezası almasının ardından, şimdi de Oympiakos cephesinde saha dışı çok önemli bir olay gündeme geldi. 

Futbol dışında armatörlük yapıyor

Olympiakos Kulübü Sahibi Evangelos Marinakis, uyuşturucu kaçakçılığı yapmakla suçlandı. Denizcilik alanında faaliyet gösteren, armatörlük yapan ve aynı zamanda İngiliz Nottingham Forest Kulübü’nün de sahibi olan Marikanis, üç diğer kişiyle birlikte dev suçlamaların hedefine konuldu. 

Fikret Orman'ın yakın arkadaşı 

Evangelos Marinakis'in Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ile yakın dost olduğu biliniyor. Geçtiğimiz yaz Fikret Orman, Ethem Sancak ve Serdar Bilgili Olympiakos Başkanının misafiri olarak hepbirlikte Yunanistan'da tatil yapmışlardı.

Yurt dışına çıkış yasağı kondu 

Pire Bölge Başsavcısı Eirini Tziva, Marikanis ve diğer üç kişiye uyuşturucu trafiği ve yapmak, uyuşturucu finanse etmek ve suç örgütü kurmak suçlamalarıyla yasal kovuşturma başlattı. Mahkeme sonuçlanana kadar yurt dışına çıkış yasağı konuldu.

Skorer

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

6 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki