'PAMUK ELLER CEBE'

Bilal MEŞE yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:18 Haziran 2020, Perşembe

Beşiktaş’ın Mali Tablosu Ortada Negatif Ötesi!

Başkan Ahmet Nur Çebi, kulübün ekonomisini her çıktığı televizyon programında anlatıyor, gizlemiyor, açık açık ortaya koyuyor. Kartal’ın kasası her ay açık veriyor, eksi yazıyor, eksi!

Bırakalım geçmişi şimdilik (!), olan olmuş, geleceğe bakmak gerektiğine inanıyorum.

Başkan Çebi ve arkadaşları ‘Bırakmam Seni’ isimli bir kampanya başlattı, ilgi de görüyor, giderek artıyor. Kampanya ile ilgili hazırlanan tanıtım videosunu çok beğendim. Geçmişte de bu tip kampanyalar düzenlendi, aklımda “Kibrit Çak” kaldı...

‘Bırakmam Seni’ kampanyası yeni başladı, SMS’ler 200 bin geçti. Beşiktaş taraftarı vefalıdır, kötü günde asla yalnız bırakmaz, biliyorum. Elbette bu kampanyada en büyük görev Beşiktaşlı iş insanlarına düşüyor... Yönetim kanadı, önümüzdeki günlerde onların kapısını çalacak, destek isteyecek.

Biz de, “Haydi pamuk eller cebe” diyoruz, yönetimin bu hislerine tercüman oluyoruz!

Ersin ve Rıdvan

Beşiktaş Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Antalyaspor yenilgisi ardından ilk yarıyı ‘çöp’ olarak nitelendirdi! Gerçekten Kartal’ı tanımakta ben de zorlandım, bu kadar mı kötü oynar koca Beşiktaş! İkinci yarı Sergen hocanın oyuncu hamleleri maçın rengini değiştirdi, ama galibiyet için yeterli olmadı! Valla buna iş kazası denir mi, pek sanmıyorum! Skor tabelası negatif, Kartal’da gelecek için umut veren iki isim aklımda kaldı, biri Ersin ki, yediği gollerde hatasızdı. İkincisi sol bek Rıdvan... Sokaktaki Beşiktaşlılar, ilk 11’in yanlış isimlerden kurulduğunu savunuyorlar, haklı da olabilirler!

Neticede Kartal zirve yarışında büyük yara aldı ve kalan 7 hafta birçok oyuncunun karnesini etkileyecek. Bakalım Sergen hoca kimleri kulvarın dışına itecek, ben de merak ediyorum doğrusu!

Milliyet

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki