Şenol Güneş'ten Fikret Orman'a "Önce Ödemeleri Yapın!"

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, yeni transferlerden önce mevcut oyuncuların geçmiş dönemden kalan ödemelerinin yapılmasını istedi.
Haberin yayılanma tarihi:27 Haziran 2018, Çarşamba

Kamp sonuna kadar paraların yatırılacağının sözünü veren başkan Fikret Orman, 20 Milyon Euro’luk kaynak arayışına girdi.

Yeni sezona start veren Beşiktaş’ta teknik patron Şenol Güneş, başkan Fikret Orman ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Yapılacak transferler, mevcut oyuncuların durumları ve gelecek sezonun planlaması hakkında fikir alışverişinde bulunan ikilinin toplantısına Güneş’in isteği damga vurdu.

Tecrübeli çalıştırıcı, kadrodaki futbolcuların yeni sezona kafa olarak rahat başlaması için geçmiş sezondan kalan 3 aylık alacakların bir an önce ödenmesini ısrarla isterken başkan Orman da en geç kamp sonuna kadar oyunculara olan borçların kapatılacağının sözünü verdi.

Oyuncuların yıllık ücretlerinin taksitlerinin yanı sıra son şampiyonluktan kalan primlerin yarısının da hala ödenmediği ortaya çıktı.

Primlerden oyuncuların adam başı 150 Bin lira alacaklı olduğu ve özellikle yabancı futbolcuların devamlı bu paranın ne zaman hesaplara yatırılacağını sorduğu öğrenildi. Kısa vadede takıma yaklaşık 20 Milyon Euro gibi bir rakam ödemesi gereken başkan Fikret Orman’ın konuyu yönetici arkadaşlarına açtığı öğrenilirken yeni sponsorların üzerinde durulduğu ve dört koldan kaynak arayışına girildiği ifade edildi.

Htspor

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki