Teklif Varsa Getirin Yoksa Susun!

Avrupa kulüplerinin talip olduğu iddia edilen Hırvat stoperin menajerine haber gönderen Orman, “Talipler varsa resmi teklifleri hemen getirsinler. Vida’nın durumu netleşsin, biz de önümüzü görelim” dedi.
Haberin yayılanma tarihi:06 Ağustos 2018, Pazartesi

BEŞİKTAŞ Başkanı Fikret Orman, 2018 Dünya Kupası’nda gösterdiği başarılı performansın ardından İngiltere ve Fransa’dan teklifler geldiği ileri sürülen Domagoj Vida olayına el attı.

Hırvat futbolcunun menajerine haber gönderen Orman, camiada günlerdir sadece Vida’nın satılıp satılmayacağının konuşulduğunu belirterek, bu belirsizliğin artık takım için tehlikeli bir hâl almaya başladığını söyledi. UEFA Avrupa Ligi’nin ardından Süper Lig’in de birkaç gün sonra başlayacağına dikkat çekerek şu mesajı verdi:

‘VİDA, BEŞİKTAŞ EFSANESİ OLMAK İSTİYOR’

“Bu İş Şok Uzadı''

''Vida’nın talipleri varsa resmi teklifleri getirsinler. Her gün bu gündemle camiayı meşgul etmenin anlamı yok. Vida gidecek mi, kalacak mı bir an önce netleşsin, biz de önümüzü görelim. Eğer giderse transfer yapabilmemiz için bize zaman kalması lazım.”

Vida’nın menajeri Uğur Avadan, TRT Spor’a yaptığı açıklamada, “Vida çok fazla teklif alıyor ama resmi teklif olup olmadığını Beşiktaş bilir. Vida, Beşiktaş’ı seviyor. ‘Buradan efsane olarak ayrılmak istiyorum’ diyor. Ama transfer dönemi bu. Birden ayrılabilir de” diye konuştu.

İsmail ER / Hürriyet

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

3 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki