'Umut Güner Cumhurbaşkanımızın Yakınıyım Diye Her Yerde Konuşuyor'

Erman TOROĞLU'nun Sabah gazetesi köşe yazısında, BJK Yönetim Kurulu üyesi Umut GÜNER hakkındaki iddiaları olay yarattı...
Haberin yayılanma tarihi:27 Ekim 2017, Cuma

Erman Toroğlu; Beşiktaş'lı yöneticinin her yerde 'Cumhurbaşkanı ve kardeşinin yakınıyım' diye konuştuğunu, konuyu araştırdığında kendisinin tanınmadığınu köşesine taşıdı.

İşte o yazı;

Beşiktaş'ın bir yöneticisi var: Umut Güner…

Yönetime nasıl girdi bilemem. "Voleybol oynamış Beşiktaş'ta" diyorlar, oynamadığını söyleyenler de var. Bu kademede görev yapması doğru mu, onu da bilemem, Beşiktaşlılar daha iyi bilir.

Ama şunu iyi biliyorum çünkü araştırdım.

Güner değişik isimleri kullanıyor, "Tanıyorum, akrabam" diye. Bir kullandığı isim de Mustafa Erdoğan, yani Cumhurbaşkanımızın kardeşi. "Yakınıyım" diye çok yerde konuşuyor. Sayın Erdoğan bu adamı hiç tanımıyor. Bir gün karşılaştığında söylüyorlar, "Bu adam senin yakınınmış Mustafa Bey doğru mu?" diye. Sayın Erdoğan'ın cevabı şu, "Hayatımda ilk kez görüyorum." Beyler ayıp oluyor yapmayın.

UÇAK NEREDE BEYLER?

Haziran ayında sordum: "Beşiktaş'ın uçağı nerede" diye… "Hangara mı çekildi" diye. Cevap, ajansbeşiktaş. com sitesinden geldi, "Erman Toroğlu yine tutturamadı, yazısı elinde patladı" diye. "Evet uçağı hangara çektiler. Çünkü 3. yıldızı takacaklar" dediler. Neyi taktıklarını bilmiyorum…

Takma işlerinden çok anlamam ama bildiğim şu var: Fikret Orman kongrede "Beşiktaş'ın artık uçağı var, uçak bizim" diyordu. Şimdi gelelim sadede… Beşiktaş kiraladığı uçakla Monaco'ya gittiği saatlerde benim dediği uçağı, saat 21.23'te TK 7263 sefer sayısı ile Adana havalimanından kalkıyor, Sabiha Gökçen Havalimanına iniyor. Hadi bakalım buna da cevap verin beyler!

Erman TOROĞLU / Sabah

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

2 + 1 = ?

 




En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki