Vodafone Park 3 Yaşında!

İlk yılında Beşiktaş JK’nın üst üste iki şampiyonluğuna tanıklık eden Vodafone Park, 3’üncü yaşını kutluyor...
Haberin yayılanma tarihi:10 Nisan 2019, Çarşamba

2016’da StadiumDB.com tarafından “Yılın En İyi Stadyumu”, 2017’de ise “Stat Tasarımı ve Gelişimi Ödülleri”nde “Yılın Projesi” seçilen Vodafone Park, 14 Ağustos’ta UEFA Süper Kupa finaline evsahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Nisan 2019 – Türkiye’nin ilk akıllı stadyumu Vodafone Park, 3 yaşına bastı.

Tam 1.065 gün süren inşaat sürecinin ardından 11 Nisan 2016’da açılan Vodafone Park, Türkiye’de ilk yılında iki şampiyonluk gören ilk ve tek stadyum olurken, Beşiktaş JK’ya üçüncü yıldızı da getirdi. Mimari ve teknik özellikleri, atmosferi ve taraftar coşkusu, ekosistemi ve akıllı stadyum altyapısı ile tüm dünyanın beğenisini kazanan Vodafone Park, 2016 yılında dünyanın en saygın spor sitelerinden StadiumDB.com tarafından “Yılın En İyi Stadyumu”, 2017’de ise İspanya’da düzenlenen “Stat Tasarımı ve Gelişimi Ödülleri 2017”de “Yılın Projesi” seçildi. Vodafone Park, 14 Ağustos’ta UEFA Süper Kupa finaline evsahipliği yapacak.

Sosyal Yaşam Alanı

Dünyanın en güzel yerlerinden birinde tarihi ve eşsiz dokusuyla ziyaretçilerini ağırlayan Vodafone Park, son 3 yılda şehre ve semte hizmet eden çok amaçlı bir şehir kompleksi, bir cazibe merkezi, bir sosyal yaşam alanı halini aldı. Türkiye’nin ilk dijital defilesinin gerçekleştirildiği Vodafone Park, Vodafone’un Türkiye’deki en dijital mağazasına, Türkiye’nin en büyük spor müzesi Beşiktaş Müzesi’ne ve Beşiktaş JK’nın yönetim ofisine evsahipliği yaparken, Divan Cafe ve White Pepper gibi restoranlarla ziyaretçilere Boğaz manzarasında eşsiz lezzetler sunuyor. Vodafone Park aynı zamanda, dijital müzik platformu Vodafone FreeZone Stüdyo’yu da bünyesinde barındırıyor.

Fanatik

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 4 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki