YENİ BAŞKAN BEŞİKTAŞ'A HAYIRLI OLSUN!

Duyduk Mu & Medya Kartalı Genel yayın yönetmeni, Hakan ÖNCÜL yazdı...
Haberin yayılanma tarihi:11 Aralık 2020, Cuma

Taraftarlar için amatör şubelerin yeri ayrı olsa da, kabul edelim ki Beşiktaş’ın lokomotif ve vitrini Futboldur. Bu nedenle, BJK Futbol A.Ş’ye başka bir meraklı gözle inceliyorum.
 
Ahmet Nur ÇEBİ yönetime gelir gelmez, Futbol A.Ş’de enteresan kararlara imza attı. Örneğin; Kendisini değil de Erdal TORUNOĞULLARI’nı Başkan olarak atadı! Açıkçası ‘İş Bölümü, Kurumsallaşma vb…’ açıklamaları beni asla tatmin etmedi ve tam 13 boyunca kendisinden tüm yazı ve haberlerimde ‘BJK Derneği Başkanı’ diye bahsettim. Nedendir bilinmez, 1 yıl aradan sonra vaz geçti!
 
YENİ SORULARIM VAR?
 
1-) Aralık ayının son haftası tekrar Başkan olmaya karar veren Ahmet Nur Çebi, bir röportajında ‘Bankalara Verdiğim Taahhütler Var. Kongre Üyeleri de Uygun Görürse Bitene Kadar Başkan Kalacağım’ demişti. Benim kafamı kurcalayan konu ise; Fikret ORMAN döneminin en güçlü yöneticilerinden olan Ahmet Bey, kendisine yapılan tüm ısrarlara rağmen neden imza yetkilisi olmadı?
 
2-) BJK’ya ilk Başkan olduğu zaman, neden Futbol A.Ş’nin başına Erdal TORUNOĞULARI’nı atadı.
 
3-) Tabi en önemlisi de bu gün ne değişti?
 
BANKALAR BİRLİĞİ ANLAŞMASI
 
Lafı Eğip-Bükmeden Net Soralım! Çok kısa zaman içerisinde imzaların atılacağı ‘Bankalar Birliği Anlaşması’ gereği SGK ve VERGİ borçlarının vadeye yayılmasının, Ahmet beyin yeniden Başkan olmaya karar vermesi ile bir ilgisi olabilir mi acaba? Ya da; Banka borçları 2 yıl ödemesiz, 10 seneye yayılıyor olması BAŞKAN ÇEBİ olma iştahını yeniden yerine getirmiş olabilir mi BJK Derneği Başkanının?
 
Aklımda ki bu ‘Deli Sorularda’ tek bir durumu oturtamıyorum! Erdal TORUNOĞULARI güçlü bir isim. Nasıl bu senaryoda, figüran rolüne soyunabilir? Yönetime geldiği günden beri belirli kişilerin telefonuna çıkmayı adet edinen Erdal beye, bizde Özel Bir Yazı kaleme alır sorularımızı buradan sorarız. Cevap verir-vermez, orası kendi tasarrufu…
 
Bu garip gidişat böyle devam ettiği, sürece ben daha çok Futbol A.Ş. yazacağım. Orası kesin.(Örneğin Yeni Y.K.) Hatta İletişim, Futbol, Genel İdare her şey 1 kişinin dilediği gibi planlanıyor. Aslında, bir sonra ki yazımın başlığı bile taslak olarak kafamda hazır.
 
Emre KOCADAĞ ve Diğerleri!..
 
Hak Edene Saygılarımla

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 5 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki