BEŞİKTAŞ'I KİMSENİN OYUNCAĞI YAPMAYACAĞIZ

Makale yayınlanma tarihi:07 Ağustos 2015, Cuma - 10:34
hakanoncul1903 @ hotmail.com

Demirören’in bir çiftliği var, çiftliğinde Levent Çifter’i var yazısı oldukça etkili oldu. Bana gelen geri dönüşümler açıkçası, beklediğiminde çok üstünde. Şimdi ‘Yönetenlerin’neden sosyal medya ve internet haberciliğinden nefret ettiklerini, bir kez daha anlıyorum. Çünkü ‘’Onlar, Biz yaptık oldu. Olsa da yaptık, olmasa da yaptık ana fikrini benimsiyor ve uyguluyorlar. Hatta isimler değişiyor, ama sistem asla değişmiyor!Neden acaba? Hiç düşündünüz mü?

Gelelim 2. Bölüme;

17 Şubat 2015 tarihinde Denetleme kurulunun hazırladığı raporu sizlerle paylaşmak istiyorum. Yalnız özel ricam, önemli bölümleri çok dikkatli şekilde okumanız. Hatta okuyanlar, okumayanlara enine boyuna anlatsın. Anlatsın ki, Beşiktaş’ı sevmekten başka bir suçu olmayanların nasıl kandırılmaya çalıştıklarını herkesler bilsin. 

22-25 ARALIK 2014 TARİHLERİNDEKİ 4 GÜNDE SADECE 193 KİŞİ NAKİT AİDAT ÖDERKEN, SON 4 GÜNDE 5268 KİŞİ NAKİT ÖDEME YAPMIŞ OLDUĞU GÖZÜKMEKTEDİR! DENETİM KURULU KONU İLE İLGİLİ KULÜPTE AŞAĞIDAKİ NAKİT ÖDEME TESPİTLERİNİ YAPMIŞTIR.
 

26/12/2014   1410 KİŞİ

29/12/2014   2611 KİŞİ

30/12/2014   172 KİŞİ

31/12/2014   1075 KİŞİ

TOPLAM        5268 KİŞİ

Yukarıdaki rapora göre, bir vezneden 24 saat içerisinde 1075 kişinin ödeme yapmış olması gerekiyor. Bu durum, taktir edersiniz ki, eşyanın tabiatına aykırı. O zaman tek çare kalıyor! ‘’Birisinin’’ parasından (Cari hesabından) totali düşmek. BJK’nın içerisinde şu an bu parayı tek seferde ödeyebilecek, (maalesef) tek kişi mevcut. ’ O’ da, Kulübün 8 yılda 1 Milyar TL’sini harcayan Yıldırım DEMİRÖREN.  Ne dersiniz. Kirli ellerini Beşiktaş’tan halen çekmedi derken, haklı mıymışız? Neden halen 5268 kişinin aidatını yatırıyorsun arkadaş? İlla ki, bu kulüpte senin işaret ettiğin kişimi Başkan olmalı!!

Aynı raporda tüzüğe aykırı olarak ‘’5 yılı her bir üye 1 takvim yılı içinde en fazla 10 aday üyeyi taktim edebilir’’ maddesini tanımaksızın, YÖNETİM KURULU ÜYELERİNİN ’de içinde bulunduğu 30 Kişinin bu rakamın çok üzerinde üye önermesi yaptığının altı çiziliyor. O zaman ‘’yönetenlere’’ sormazlar mı? Alın teri ve kimsenin adamı olmadan, kendi üyelik ve aidatını yatıran Beşiktaşlıların suçu ne? Yada onların suçu Onursal Başkan Süleyman SEBA’nın da söylediği gibi, ‘’Kimsenin değil, Beşiktaş’ın adamı olmak’’ mı?

Sevgili Dostlar; Dikkat edin bu rant kurgulu sistem ve kirli oyunun içerisinde olan hiç kimse, her şeyden haberdar olmalarına rağmen  asla seslerini çıkarıp Beşiktaş’ın her an daha fazla uçuruma sürükleniyor olmasına seslerini çıkart(A)mıyor. Çünkü, özellikle ‘’yönetmiş’’ yada ‘’yönetenlerin yanında yer almış’’ kişiler, bir gün o koltuk ve mertebelere gelerek birilerinin adamı olmaya karar vermişler ve kendi menfaatleri uğruna Beşiktaş’ı karanlık yarınlara sürüklemeye adeta ant içmişler!!!

Hakedene Saygılarımla 
Hakan ÖNCÜL.

Etiketler:   Etiket Eklenmemiş.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

7 + 10 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki