BEŞİKTAŞ'IN BELEDİYEYE TRİLYONLUK BORCU

Makale yayınlanma tarihi:11 Nisan 2015, Cumartesi - 13:57
hakanoncul1903 @ hotmail.com

Beşiktaş kulübü ve Belediyesi’nin asla bir birlerinden ayrı düşünülmemesi gerektiğini ve uzun yıllardır aralarında garip ve gizemli bir bağ olduğunu defalarca yazdım. 

Eski Beşiktaş Belediye Başkanı İsmail ÜNAL’ın, her kongrede yüzlerce kendisine ait üyesi olduğu ve Beşiktaş’ın yarınlarını etkileyecek iktidar seçimlerinde sürekli burnunu, gövdesini, olmadı içeriye birkaç yönetici soktuğu herkesin malumu. 

Tabi birde onlarca defa yazdığımız, Beşiktaş’ın Ceo’su Uğur GÖKHAN SARI gerçeği var. Hafızaları ufaktan bir tazelemek adına yineleyelim. Kim bu Gökhan SARI; Serdar BİLGİLİ döneminde kendi maaşına ayrılmasına 1 ay kala kendisine kallavi bir zam yaparak, 11 yıl önce 540 MİLYAR kulüpten tazminat alan Gökhan SARI. Beşiktaş belediyesine ait BELTAŞ A.Ş.’de görev yaparken hakkında birçok soruşturma açılan Gökhan SARI. Yetmeyip birde, kulübü tekrar mahkemeye veren ve yine tazminat alan Gökhan SARI.  Hüseyin MİCAN,  Fikret ORMAN’ın sekreteri , Yalçın Kaya YILMAZ ve kendisi, beraberceölümle sonuçlanan bir arsa dolandırıcılığı olayının baş aktörü Gökhan SARI. Maalesef ki maalesef, bugün Beşiktaş Kulüp CEO’su ayda resmi olarak 50.000 TL Maaş alan, yıllık camiaya maliyeti 2 TRİLYON olan Gökhan Sarı. 

Ufak bir hatırlatma da X Başkan Serdar BİLGİLİ için yapalım. Anımsarsanız, malum küfür olayından sonra bir daha ‘’Beşiktaş’ın mahallesinden geçmem’’ demişti! Gel gör ki kader, ona günün birinde Beşiktaş semtinin en önemli yerinde koca bir mahalle aldırdı. Başına görkemli bir Otel dikiverdi! 

Gelelim günümüze. Yeni Beşiktaş Belediye Başkan’ı Murat HAZİNEDAR. Tescilli Fenerbahçeli!  Ancak yoğun istek üzerine Beşiktaş Kongre üyesi. Hem koltuk, mevki, makam hatırına, hemde Rantsal-Kentsel  dönüşümün yüzü suyu hürmetine,  affedersiniz senden benden bu aralar daha büyük Beşiktaşlı. 
Umarım bu yazıda verdiğim birkaç örnek ile, Beşiktaş Kulübü ve Belediyesinin bir birlerinden asla ayrı olmayan iki kurum olmadığının ve birçok insanın KENDİ AL-İ MENFAATLERİ adına ortak hareket ettiğini ispatlaya bilmişimdir. 

BEŞİKTAŞIN BELEDİYE’YE BORCU 8 MİLYON 336 BİN 128 LİRA 47 KURUŞ

Sevgili dostlar. Sanırım yukarıda yazan rakamı okumakta dahi zorlanıyorsunuz! İnanın bende öyle. Yaklaşık 8,5 MİLYON diyelim.  Bu borç, ilk yaptığım araştırmalara göre, Kira, vergi vs. gibi kalemlerden oluşuyor. Bir diğer önemli ayrıntıda, Borcun 4 Milyon 436 BİN 086 LİRA 19 KURUŞU Anapara iken, 3 MİLYON 900 BİN 042 LİRA 28 KURUŞU Faiz olarak kayıtlara geçmiş.  Kısacası uzun zamandır ödenmeyen bir borçtan bahsediyoruz.  Tabi ödenmemiş olması, asla ödenmeyecek manasına da gelmez. Sizinde şahit olduğunuz üzere, faiz çatır çatır işletiliyor ve olan her zamanki gibi Beşiktaş’a oluyor! 
Uzun lafın kısası dostlar, Beşiktaş’ın hesapları asla şeffaf olmadı ve olmayacakta. Bu vesile ile sitemizde yazan Bilal ÖZOKUR’un ‘Mukayeselerle Beşiktaş’ yazı dizisini dikkatle okumanızı önemle rica ediyorum. Orada göreceksiniz ki, birçok kişi ve kurumlara olan borçlar, türlü makyajlarla sizlerden gizlenmeye çalışılıyor! 

Gerçi onlar saklasa da, biz araştırıp bulup sizlere arz etsek de, tepki vermeyi unutan bir toplum olduğumuz için netice asla değişmiyor. 

KİŞİLER SERVETİNE SERVET KATIYOR.  BEŞİKTAŞIM HER YERDEN BORÇLANDIRILMAYA AN ve AN DEVAM EDİYOR!

Hakedene Saygılarımla
Hakan ÖNCÜL

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 5 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki