'BiIirken Susmak BiImezken SöyIemek Kadar Çirkindir' EfIatun

Makale yayınlanma tarihi:13 Mayıs 2017, Cumartesi - 11:34
hakanoncul1903 @ hotmail.com

* Verdiği bir ifade ile kendisinin belki de, ceza evine girmesine sebep olan Serdal ADALI ve Yıldırım DEMİRÖREN Kıbrıs’ta (basına servis edilerek) bir yemek yiyorlar. BEN SUSUYORUM!

* 5 senedir adını Beşiktaş’la hiçbir yerde duyamadığımız Hasan ARAT, bir hafta içerisinde 2 kez basına demeç veriyor. BEN SUSUYORUM!

104 Yıllık camiayı Beşiktaş’ı poker oyununa çeviren, lanet (Sözde) kart dağıtıcılar Camiayı karıyor. BEN SUSUYORUM!

* Yalçın KARADENİZ’i ‘Borç 2 MİLYAR TL’ dediği için davada davaya süründürenler, BJK’nın borcunu 1 MİLYAR 760 MİLYON TL açıklıyor (Vallah-i değil, Billah-i değil) BEN SUSUYORUM!

* BEŞİKTAŞ’ta, gizemli şeyler oluyor. BEN SUSUYORUM!

21 Mayıs tarihinde ki Kongre de diğer emsallerine göre pahalı olan Stadımız ve Kötü strateji planlama sonucunda, BJK’nın 50 MİLYON TL daha borç yüküne sokulması söz konusu. BEN SUSUYORUM!

* Yine aynı söz konusu kongrede, Beşiktaşlılığı cebinde değil yüreğinde olan 3 tane fidan gibi delikanlı atılmaya çalışılıyor. BEN SUSUYORUM!

* Maliyeti 30 MİLYON TL olan Mitroviç yerine, Stoper gibi stoper gelseydi. Kiralık ücreti 25 MİLYON TL’yi bulan Aboubakar yerine Forvet gibi forvet alınsaydı, bu takım açık ara Şampiyon olurdu. Hemfikir miyiz? Transfer politikası Erdal TORUNOĞULLARI’nın görevden alınıp Umut GÜNER’e verilmesi ile darmadağın oldu. Bilgi değil, ego bizi bu son haftalardaki strese soktu. BEN SUSUYORUM!

Ey… bana 3 yıl boyunca ‘Ama stat yapıyoruz 'SUS’ eleştirisini getirenler, sorarım size! Hangi Şampiyonluk yada stat kötülüklerin, haksızlıkların, Beşiktaş üzerine oynanan oyunların, fenalıkların, yenen hakların üzerine örter? 

Ben kendi adıma, kimsenin ‘SUS’ demesi ile ömrüm billah ‘SUS’madım, ‘SUS’mayacağımda. Ancak, bu camiada birilerinin VİCDANLARI ‘SUS’ muş! Acaba, problem bende mi? Onlarda mı? 

Yoksa ‘Olmak yada olmamak işte asıl mesele bu’ Mu?  

Hak edene Saygılarımla
Hakan ÖNCÜL.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

10 + 2 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki