DEMİRÖREN’İN BİR ÇİFTLİĞİ VAR ÇİFTLİĞİNDE LEVENT ÇİFTERİ VAR

Makale yayınlanma tarihi:05 Ağustos 2015, Çarşamba - 09:01
hakanoncul1903 @ hotmail.com

Bu yazının başında, özellikle Beşiktaş’ta her daim kirli elleri ile kendi sitemlerinin yürütmek için tüm haltları yiyen Operasyon çocuklarına bağlı troll hesapların, içlerinde bir parça Beşiktaşlılık kaldı ise ellerini vicdanlarına koyarak saldırmalarını önemle rica ediyorum.  En azından aldıkları paranın hakkını, edindikleri rantın karşılığını vereceklerse dahi, benim gibi belge ile yanıtlamalarını istirham ederim. Bu arada karşılarındaki Medya Kartalı & Duyduk mu? Ekibinin, şu ana kadar 1300’den fazla özel haber yaptığını ve 1 tanesinin bile yalanlan(A)madığının, önemle altını çizmem gerekiyor! Gerekirse BJK resmi siteden yalanlama yapma hakkına sahip. Tabi bizde cevap verme hakkına…

Beşiktaş’ta seçim ve kongre işlerinin içerisinde olanlar bilirler. Eski Bjk, Tff yeni Başkanı Yıldırım DEMİRÖREN’in kendi çevre ve emir erlerinden oluşan, 2000 kadar oyu mevcut olduğu her daim konuşulur. Malumumunuz üzere, bu emir erlerini kongre üyesi yapmak işin bir bölümü. Diğer kısmı ise olası seçimlerde kendi seçtikleri sisteme ayak uyduracak Başkan ve listesine oy vermeleridir. Tabi birde, bu çakma Beşiktaşlıların YILDA 120 TL’lik aidatlarının yatırılma bölümü var. İşte tam burada devreye, 112 yıllık şanlı tarihi ile yedi Cihana nam salmış Beşiktaş’ı kendilerine geçim kaynağın yapmış kişiler devreye giriyor! Bu kirli sistemin en önemli başrol oyuncusu ise, Levent ÇİFTER. Kendisi hatırı sayılır bir maaş ile on yıllardır BJK’da ‘’Genel koordinatör’’ olarak görev yapmakta. Beyefendinin, 1990 senesinde BJK yönetim kurulu üyesi olduğunun, bir kez daha altını çizmekte fayda var. 

Şimdi yıllardır oynanan bu orta oyununun nasıl gerçekleştiğini sizlere aktaralım. Öncelikle bu kokmuş kongre üyesi yapısına ses çıkartmayacak, bir yönetim kuruluna ihtiyacınız var!. Şu ana kadar itiraz eden veya tedbir alan bir yönetim kurulu çıkmadığına göre, ‘’Derin Beşiktaş’ın’’  işleri her zaman yolunda gidiyor demektir. Daha sonra ise en önemli birim, BJK SEÇME ve SİCİL KURULU.  Burada kesinlikle kendi elamanlarınıza ihtiyacınız var! En temel görevleri arasında, senet sepet ve türlü kalem oyunları ile usulsüz kongre üyesi yapmak, toplu üye yapanların carisinden (tüzüğe aykırı olsa bile) aidatları yatırmak ve hatta son zamanlarda olduğu gibi muhalif olabilme ihtimali yüksek olan Beşiktaşlıların üyeliğini bekletmek gelmektedir. 

Yalnız bu kirli oyunda, artık sistem yürümüyor. Hatta bizler biraz daha zorlaya bilsek neredeyse çöktü, çökecek. Bakınız, uzun yıllar Sicil kurulunda görev yapan Firuz DRAHŞAN sessiz sedasız görevden alındı. Yine uzun seneler görev yapan bir hanımefendinin görev yeri değiştirildi! Yapılan olağan toplantılarda, hiçbir yetkisi olmaya kişiler katılım sağlıyor. Fakat kurul üyeleri, her nedense toplantılara davet edilmiyor. Sicil kurulu Başkanı olarak tanımlanan Haluk METE’yi kim, nasıl seçti, yetkileri nelerdir, bilen yok! Son örnek ise, Beşiktaş’ı yönetenlerin ‘’erdiğinin’’ açık bir göstergesi. Nisan ayı içerisinde 163 kişi üye oluyor, fakat paraları Nisan ayından önce ödeniyor! Aynı ay içerinde, bu kadar kişinin üye olacağını nasıl bilindiği konusunda karar, siz Beşiktaşlılarınındır efendiler…

ARTIK BELGELER KONUŞSUN!

Yukarıda bu kirli sistemin biraz daha zorlayabilirsek, çökmek üzere olduğuna değinmiştim.  Bu duruma isyan eden Seçme ve Sicil Kurulu üyesi Remzi ÖZDEMİR,19.06.2015 tarihinde yönetim kuruluna resmi bir yazı gönderir. Bu yazıda BJK’ya üye yapımında, tüzüğümüze uygun olmadan kayıtlar yapıldığını ve bunları YÖNETİM KURULU ile SİCİL KURULU üyelerinin gerçekleştirdiğinin altını çizmektedir. 

İŞTE O BELGE

YARIN;
-    DENETLEME KURULUNDAN ZEHİR ZEMBEREK RAPOR.
-    5268 ÜYENİN 4 GÜNDE AİDATLARI NASIL YATIRILDI?
-    BU KİRLİ SİSTEMDE KİMLER VAR?
-    YÖNETİM KURULU NEDEN TEDBİR ALMIYOR?

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki