Fikret Orman 'Şeyi Şey' Edemiyor!

Makale yayınlanma tarihi:07 Eylül 2018, Cuma - 12:48
hakanoncul1903 @ hotmail.com

Rahmetli Onursal Başkan, Süleyman SEBA’yı tanıma şansına sahip olanlar bilirler.

O konu ne olursa olsun,  "Sen ŞEYİ ŞEY yap, ben ŞEYİ ŞEY yapacağım’’ dediği anda karşı taraftakine söz vermiş sayar ve verilen söz muhakkak yerine getirilirdi. 

Beşiktaş’ın efsanelerinden Metin TEKİN, SEBA Başkan ile bir anısını aynen şöyle anlatıyor…

Transfer Komitesiyle belli bir noktada uzlaşamadık ve başkanla başbaşa geldik. "Ne oldu Metin?" dedi. Ben de "Anlaşamadık" dedim. "O zaman sen ŞEYİ ŞEY yap, ben de ŞEYİ ŞEY yapacağım Sarı" dedi ve imzayı attım. Çünkü söylemek istediği şuydu: "Tamam, sen o imzayı at ben gerekeni yapacağım.’’

Başkanın SEBA’nın özelliği, söz verdiği zaman o işin artık bitmiş olduğuydu. Boş mukaveleye imza attık. Ne şanslıymışız ki Süleyman Seba gibi bir başkanın önünde atıyorduk o imzaları...Çünkü kendisinin sözü, en büyük garantiydi.

Fikret Orman ŞEYİ ŞEY Edemiyor

Bazen Beşiktaş camiasında Kulübü yerine Başkan & Yönetici sevenler, mevcut Başkan Fikret ORMAN ile Cennet Mekân Süleyman SEBA kıyaslamasına kadar işi götürmeye kalkıyor. Ol(A)maz, çünkü Fikret Başkan ŞEYİ ŞEY Edemiyor. Hatta Beşiktaş’ı ŞEY etmeye kalkanlardan ‘hesap sorucam’, ‘7 yetim hakkını yedirmeyeceğim’ vs. derken, ŞEYİ ŞEYEdenlerle beraber ŞEYİ ŞEY EDİYOR!!!

Beşiktaş Başkanı Söz Verince Tutar Kulağının Üzerine Yatmaz

Fikret Beyin Atarlı Giderli Hali, Tüm Camianın Malumu!

Ne zaman stat, çimler, çatı, Erns & Young (Demirören zamanı incelemesi-Hesap sorma) bağımsız denetim raporları, Mertcan Çam transferi, yönetim kurulu üyelerinin kendi şirketine kestiği faturalar, BJK’nın yükselen borç yapısı, Kocaeli Birlikspor meselesi,kirlenmiş kongre üye yapısı, Kartal yuvaları skandalları vb. daha birçok konu gündeme gelse, hemen sinirleri ŞEY oluyor. 

Hâlbuki eleştirilere kızmadan kulağının üzerine yatmadan hakkıyla zamanında cevap verse, bizde ŞEY olacağız kendisi de ŞEY olacak. 

Son 6 yılda Başkan ve yönetimi 2 kez Şampiyon yapan, en çok oyuncu satışından gelir elde eden, stat yapan başarıları vb başarılarla anılıyorsa, Kongre üyesi, Taraftar ve gazetecileri en fazla Dava eden yönetim olarakta tarihe geçmiş durumda. 

Ben defalarca dava edilen birisi olarak, kendi adıma bu meseleyi fazla ŞEY etmiyorum. Çünkü Mahkemelik olduğum kişilerin ŞEY’lerini son zamanlarda Ulusal basında Erman TOROĞLU, Atilla TÜRKER ve daha birçok Gazete ve internet siteleri yayınlamaya başladılar. 

Devam Eden Davalarım ve Kişiler;

Hüseyin MİCAN: ‘Kartal yuvalarında Hırsız yakaladım’ dedi. Mahkeme, o kişiye beraat verdi. Kaybolan paraların durumu, halen belirsiz. Korsan ürünler konusunda yapılan haberlere tek bir gün cevap ver(E)medi. Şahsım adına yazı dizisine devam ediyorum. Kendisi sessiz kalmaya ve ŞEY etmeye devam ediyor.

Umut GÜNER; Voleybol oynadım diyerek BJK Yönetim kuruluna belge veren Umut bey hakkında ki iddialara bir türlü cevap vermiyor. Erman TOROĞLU’nun ağır sorularına bile cevap vermemeyi tercih etti. Atilla TÜRKER’in (Belgeli) iddialarına nasıl ŞEY edecek, onuda zaman gösterecek!

Fikret ORMAN: Mahkememiz 12. Ayda görülecek. Açıkçası içerik hakkında çok fazla bilgim yok. Şimdiye kadar Başkana sorduğum soruların hiçbirine cevap alamadım, Mahkeme celbi aldım. Ben yazı ve sorularıma devam edeceğim. Kendisi de bildiği gibi ŞEY yapmaya, muhtemelen devam edecek. 

Şafak Mahmut YAZICIOĞLU; Savcılığa şikâyetinin ardından, ifademi verdim bekliyorum. Yalnız kendisinden ricam, benim davalarla ilgili fatura kesip kesmediğini kamuoyu ile paylaşması. Zira Kültür Hukuk Bürosunun BEŞİKTAŞ’a kestiği 2 Milyon TL ile ilgili (belgeli) haber ve yazılara cevap dahi vermedi. Benim yüzümden BJK’ya bir masraf çıksın istemem. Kendisi, sosyal medya hesabından ‘Zamanı gelince açıklama yapacağım’ diye beyan etti. Bizde o zaman geldiğinde, ŞEY etmesini bekleyip göreceğiz. 

Kimse, Mahkeme-Dava meselelerini ŞEY ettiğimi düşünmesin. Çünkü ben, doğru bildiğimi yapmaya ve yazmaya devam edeceğim. Her bir Mahkeme, benim için kıvanç vesilesi. Demek ki doğru yolda ilerliyorum. Aynı tam 3.5 sene görev başındayken amansızca uğraştığım Fenerbahçeli, BEŞİKTAŞ KONGRE ÜYESİ görevden alınan ESKİ BELEDİYE BAŞKANI Murat HAZİNEDAR gibi. 

Sahi; Yurt Dışı yasağı ve hakkında Örgüt üyeliği iddiaları bulunan bu adam, halen BJK Kongre üyesi değil mi? Kendisini bir ara ŞEY etmeyi acaba düşünüyor musunuz?

Nurlar içerisinde uyu, Onursal Başkanıım...

Hak edene Saygılarımla
Hakan ÖNCÜL.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

8 + 7 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki