FİKRET ORMAN'IN DİLİ NE SÖYLÜYOR

Makale yayınlanma tarihi:03 Kasım 2014, Pazartesi - 13:45
hakanoncul1903 @ hotmail.com

Hiçbir gereği yokken bitmiş Fenerbahçe’yi anlamsız bir polemik ile motive ettin, adamlar 3 puanı da liderliği de alıp gittiler. ‘’Gözüm hakemin üzerinde’’ dedin.  Bülent Yıldırım gözümüzü oyup arkasına bile bakmadan çekip gitti. 

‘’Yıldırım Demirören iyi Beşiktaşlıdır’’ dedin. ‘’Beşiktaş çok kötü yönetilmiş’’ dedin. Beşiktaş’ın paralarıyla denetim yaptırdın. En az 2000 kez ‘’Açıklayacağım’’ dedin! Şimdi de ‘’Ben bu oyunu bozarım’’ diyorsun. 

‘’Stat benim özel projemdir’’ dedin. Ne maliyetini, nede kaç para nereye gittiğini bilemiyoruz. Hatta İnşaat A.Ş. denetlenemiyor bile! ‘’Vodafone Arena geçen sene Ağustos ayında bitecek’’ dedin, şimdi de sezon bitmeden 1 maç bile olsa oynayacağız diyorsun. (İnşallah)

‘’Yıldırım Demirören’e ile 100 Milyon TL. borç ile ilgili anlaştım’’ dedin, bu konuyu ne konuşur nede konuşturur oldun! Keşke başta 2. Başkan Ahmet Nur Çebi olmak üzere, yöneticilerin dili olsa da, konuşsa! 

‘’Beşiktaş’ı artık profesyoneller yönetecek’’ dedin. Kulüpte, Beşiktaş’ı mahkemeye verip tazminatını yüz binlerce TL.’ye yükselten Uğur Gökhan SARI. Kongrelerin ve her devrin kirli eli, Levent ÇİFTER. BJK Tv’de yaptıkları ayyuka çıktığı için görevden alıp sonrasında kendine danışman yaptığın, Tuğrul YENİDOĞAN. Geldiği günden bu yana hortumlamayana kız verilemeyen, Kartal yuvalarından her türlü pis kokuların baş mimarı yetkisiz yetkili Hüseyin MİCAN’dan başka profesyonel görmedik.

Çok daha fazlası var! Yazsam bu bir yazı değil, yazı dizisi olurdu. Ancak ben Allah’ın ve Beşiktaş’ı yakinen takip edenlerin bildiğini, kullarını uzun yazı ile sıkmak yerine tek bir soru ile toparlamayı yeğlerim.

Şapkanı önüne bir koyda artık şöyle bir düşün Sayın Başkan;

Senin dilin ne söylüyor?

Not: Bu yazıda birçok kez Den den (‘’ ‘’) kullandığım için, yol açtığım görüntü kirliliğinden dolayı özür dilerim.  

 

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

1 + 5 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki