GERÇEKLERİN ER-GEÇ ORTAYA ÇIKMAK GİBİ KÖTÜ BİR ALIŞKANLIĞI VARDIR!

Makale yayınlanma tarihi:29 Mart 2017, Çarşamba - 12:25
hakanoncul1903 @ hotmail.com

Geçenlerde gündeme getirdiğim BJK’da Fetö’cü Var mı? ‘CUMHURBAŞKANI’NIN OFİSİNE BÖCEK KOYDUĞU İDDİA EDİLEN BJK KONGRE ÜYESİ’ yazımı, 21 Mart tarihinde kaleme aldım. Daha o zaman Galatasaray Kulübünün Hakan Şükür, Arif Erdem ve diğer Fetö soruşturmalarında adı geçen isimleri ihraç etme konusu gündemde yoktu.

İşte o yazı;

http://www.duydukmu.com/haber/cumhurbaskaninin-ofisine-bocek-koydugu-iddia-edilen-bjk-kongre-uyesi_h12862.html

Ben bu yazı dizisine, Mustafa Kemal Atatürk’ün bir söylemi ile başladım. ‘Mevzu Vatansa Gerisi Teferruattır’ Bu sebeple hiç kimse eski alışkanlıkları olduğu üzere, kulağının üstüne yatmaya kalkmasın. 

Bu kez konu Vatan. Bu sefer söz konusu terör ve Devlet - Millet bütünlüğüne göz koyan, bir terör örgütü. ‘Gerçeklerin er-geç ortaya çıkmak gibi, kötü bir alışkanlığı vardır’. Gelin Beşiktaş camiası olarak Askeriye, Bürokrasi, Siyasete sızmış kişiler içimizde var mı, yok mu diye çok geç olmadan araştırmaya başlayalım. Varsa, içimizden hep beraber el ele verip defedelim. Hiç bir şey yokmuş gibi davranmaktan, derhal vazgeçelim!

BJK DENETLEME KURULU UYUMA!

10 Kasım 2016 tarihinde BJK Denetleme kurulunun camianın kanayan yarası Kongre üyelikleri ile ilgili, araştırma başlattığına dair özel bir haber yapmıştım. Bu araştırmanın neticesi ne oldu? Yaklaşık 5 ay geçmesine rağmen tek bir usulsüz, bedava, şunun-bunun üyelerini bulamadınız mı? Eski sorumlu bir kişinin size verdiği 65 sayfalık istihbarat bilgisinden, tek bir vahim durum çıkaramadınız mı? Her daim söylerim. Yapanla göz yuman arasında, hiçbir fark yoktur. Her kim? Beşiktaş’ı kirletmeye kalkanları bilip susuyorsa, tarih ve kanun önünde gün gelecek hesap verecek!    

Beni Dava Etmek Çözümse, Bin Kere Daha Dava Edin!

BJK Yönetim kurulu üyesi Umut GÜNER şahsımdan şikayetçi olmuş. Adaletin kestiği parmak acımaz. Oysa kendisine ‘Yazdıklarımı bırak, sağına soluna iyi bak’ tavsiyesinde bulunmuştum. Hukuk ona da, bana da Hukuk! Bizde tüm bildiğimiz isimleri, yerleri, kişileri Türk Adaletinin önünde BELGELERİ ile arz ederiz. Zaten kendisi ile ilgili, yürüyen ve birçok kongre üyesinin açtığı ilk celsesi görülmüş bir dava var. Olmadı oraya da müdahil olur, herkes her şeyi bilsin diye yine bildiklerimizi anlatırız. 

Son olarak altını çizmek isterim ki; Ben önce Yüce Mevla’ya, sonra Beşiktaş camiasına güvenerek yola çıktım ve yolumdan dünya yansa dönmem. Şükürler olsun ki bu hassas konuyu Devletin Bakanlarına, yetkililere, yargıya, gerçekler su üzerine çıksın diye uğraşan halen iyi Beşiktaşlılar var. Kim kulağının ve oturduğu koltuğunun üzerine yatmaya kalkarsa kalksın ‘Gerçek ve haklılar er-geç ortaya çıkacaktır’. Susmak, yokmuş gibi davranmak yerine bu zor günlerde herkes Beşiktaş için elinden gelenin fazlasını yapmalı. Yoksa yarın belge-bilgi ve asıl gerçekler ortaya döküldüğünde ÇOK, ÇOK, AMA ÇOK GEÇ olabilir!

Hak edene Saygılarımla
Hakan ÖNCÜL.

YorumlarHiç Yorum Yapılmamış.     'İLK YORUMU SEN YAP'

Adınız Soyadınız:

E-Postanız:

Yorumunuz:

5 + 6 = ?

 
En Son Haberler
AnketTümü
Yeni Sitemizi Beğendiniz mi?
 
haber yazılımı: buki